Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zápas v Mokrých Lazcích

13.04.2023 | Region Opavsko

V Mokrých Lazcích se v nedělním dopoledni hrálo derby, když tam přicestovaly povzbuzené Štěpánkovice.

V Mokrých Lazcích se v nedělním dopoledni hrálo derby, když tam přicestovali povzbuzené Štěpánkovice. Ty v minulém kole obraly o body vedoucí Kravaře a nyní si brousily zuby i na dalšího favorita. Domácí tým se v prvním poločase nedokázal dlouho prosadit a jeho hra byla chvílemi až apatická. To vyhovovalo hostům, kteří trpělivě čekali na svou příležitost, a ta skutečně přišla. Rychlonohý Stromský pláchl soupeřům a optimální střeleckou pozici, když do něj ve vápně zajel poměrně neukočírovaný Moša, za což se pískala spravedlivá penalta. S tou s chladnokrevně poradil Josefus – 0:1. Teprve až inkasovaná branka probudila domácí družinu k větší aktivitě. Výsledkem bylo vyrovnání ještě před poločasovým hvizdem. Galvas kopal přímák, gólman Lukovics jeho pokus neudržel a Moša uklízel míč do sítě – 1:1.

Hosté sice reklamovali faul na brankáře, ale sudí měl jasno a ukázal na středový kruh. Mokré Lazce měly povedený start i do druhé půle. Pospěch totiž prokličkoval mezi stopery a trefil břevno. Následně si domácí zadák Říman udělal výlet do rozhozené defenzívy soupeře, narazil si balón se zkušenými Pospěchem a Vojnarem a ve správný čas na správném místě překonal střídajícího gólmana Lefendu – 2:1. Mokré Lazce byly i nadále při chuti a mohly přidat pojistku po šancích Moši či Pospěcha, ale oba v nadějných pozicích vyhořeli. Štěpánkovice dlouho odolávaly a dokonce mohly vyrovnat, kdyby Liška proměnil svou vyloženou příležitost. Místo toho ovšem přišel hřebíček do jejich rakve. Dlouhý centr do vápna zpracoval Galvas a dával balón pod sebe na připraveného Pospěcha, který opět ukázal instinkt zabijáka – 3:1.


Ohlasy k zápasu: Dle mého názoru jsme mohli pomýšlet na lepší výsledek. Zápas byl v celku vyrovnaný, vedli jsme 1:0 z penalty, vyrovnání přišlo těsně před poločasem z dorážky po přímém kopu poza šestnáctky. Podle mě, ta dorážka byla s faulem na našeho brankáře, kdy Lukovicsovi vykloubil malíček a brankář musel vystřídat. Zaspali jsme začátek druhého poločasu, kdy hned z první akce jsme si nechali dát jednoduchou branku. Poté jsme byli lepším týmem a soupeř jen odkopával. Měli jsme také nějaké šance. Třetí gól už byla hra vabank. Pokud se nám štěstěna nakloní a kluci budou bojovat jako v derby s Kravařemi nebo s Lazci, tak začneme vyhrávat. Asistent trenéra Tomáš Kurka.

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | neděle 03.09.2023, 16:00
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Sokol Mokré Lazce
1:3 ()
 
Muži A | neděle 10.09.2023, 16:00
FK Starý Jičín - TJ Sokol Štěpánkovice
3:1 ()
 
Muži A | neděle 17.09.2023, 15:30
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Meteor Strahovice
1:2 ()
 
Muži A | sobota 07.10.2023, 15:00
TJ Sokol Velké Heraltice - TJ Sokol Štěpánkovice
 
Muži A | neděle 15.10.2023, 15:00
TJ Sokol Štěpánkovice - TJ Sokol Bělá
 
Muži A | neděle 22.10.2023, 14:30
TJ Sokol Kozmice - TJ Sokol Štěpánkovice
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Štěpánkovice - kontakt: r.stoczek@seznam.cz RSS