Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

S Kozmicemi remíza

18.04.2023 | Jiří Lusar

Domácí šli brzo do vedení

Štěpánkovice měly snový nástup do utkání. Hned z prvního útoku si domácí tým vypracoval přímý kop, který Grigarčík přetavil v rychlou úvodní trefu. Jeho střela krásně zapadla do šibenice a rozhodně by obstála v anketě o nejpěknější gól kola – 1:0.

Kdo ovšem čekal, že se Štěpánkovice dál pohrnou do útoku, tak byl zklamán. Domácí tým se na dlouhou dobu nedostal na dostřel kozmické brány. Hosté naopak zvedli kotvy a začali více dotírat na soupeře. Výsledkem jejich aktivity byla pohotová střela Kalouse, která orazítkovala břevno. Hostující stoper byl i nadále při chuti, po dalším výpadu do soupeřovy obrany mohl z hranice vápna lépe trefit míč, leč nestalo se. Blízko vyrovnání byly Kozmice po přímém kopu Mlýnka, když se Hartmann snažil z voleje uklízet míč do sítě, ale ani jemu nebylo přáno. 

Kozmice se dočkaly vyrovnání

Štěpánkovice zahrozily až ve druhé půli, kdy rychlonohý Stromský pláchl po straně a tlačil se do šestnáctky. Domácí reklamovali faul ve vápně a dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí jasně rozpažil. Hosté i nadále působili svěžejším dojmem a zasloužili si vyrovnat. Ze stran lítaly centry do vápna, ale narážely na dobře připravenou obranu domácích. Nicméně čtvrthodiny před koncem se hosté konečně dočkali. Hartmann ukázal instinkt buldoka, důrazně se probil vápnem a našel Daniela Mlýnka, který uklízel míč k tyči – 1:1. Oba aktéři vyrovnávacího gólu se pak ještě ocitli v jedné nadějné příležitosti, kdy míč propadl do šestnáctky a z trmy-vrmy mohli něco vytěžit.  Jenže obrana domácích pracovala zodpovědně. V samém závěru mohl z ojedinělé šance udeřit štěpánkovický Krzisch, ale brankář Černý stačil zavčasu zakročit a uhájit remízu pro svůj tým. Derby tak skončilo nerozhodně a soupeři si rozdělili body mezi sebe. 


Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Štěpánkovice
Tomáš Kurka (asistent trenéra)"Ze všech čtyř utkání, co jsme na jaře odehráli, to byl od nás nejslabší výkon. Utkání jsme chtěli vyhrát, ale vůbec nic se nám nedařilo. Pouze start do utkání se povedl. Soupeř nás poté tlačil a byl lepší. Z toho, co jsme dnes předvedli, můžeme být za remízu ještě rádi"

TJ Sokol Kozmice
Petr Kozelek (trenér)"Museli jsme řešit sestavu, neboť nám vypadli někteří hráči základní jedenáctky. Ale přesto si myslím, že jsme měli utkání jednoznačně vyhrát. Soupeř byl jednoznačně porazitelný. Z konečného výsledku jsem jednoznačně zklamaný, neboť bod je velmi málo. Přijeli jsme sem vyhrát a dotáhnout se na týmy ze středu tabulky"

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | neděle 03.09.2023, 16:00
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Sokol Mokré Lazce
1:3 ()
 
Muži A | neděle 10.09.2023, 16:00
FK Starý Jičín - TJ Sokol Štěpánkovice
3:1 ()
 
Muži A | neděle 17.09.2023, 15:30
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Meteor Strahovice
1:2 ()
 
Muži A | sobota 07.10.2023, 15:00
TJ Sokol Velké Heraltice - TJ Sokol Štěpánkovice
 
Muži A | neděle 15.10.2023, 15:00
TJ Sokol Štěpánkovice - TJ Sokol Bělá
 
Muži A | neděle 22.10.2023, 14:30
TJ Sokol Kozmice - TJ Sokol Štěpánkovice
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Štěpánkovice - kontakt: r.stoczek@seznam.cz RSS