Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Kozlovicích nic moc.

29.04.2023 | Marie Slaná

Kozlovice zvládly důležité utkání o 6 bodů proti nevýrazným Štěpánkovicím.


Domácí tým mohl poslat do vedení hned z kraje utkání Krpec, ale pálil těsně mimo. Stejný hráč se pak neprosadil po přesném nákopu spoluhráče. Obdobně skončila i akce Janase, který také neuspěl ve vzduchu. Štěpánkovice se přihlásily ke slovu v 10. minutě, kdy kozlovickým zadákům utekl Hrbáč a dával balón pod sebe na Josefuse, avšak muška hostujícího forvarda byla vychýlená. Domácí tým působil i nadále aktivněji. Po rohovém kopu mířil Lefendovi mezi nohy Matějka, ale hostující brankář dokázal zázračně uklidit míč do bezpečí. Kozlovice se dočkaly krátce před přestávkou, když se z dobrých 25 metrů krásně opřel do balónu Bednář a jeho dělovka zaplachtila do šibenice 1:0.


Hosté se mohli vrátit do utkání hned ze startu druhého poločasu. Rychlonohý Stromský pláchl až na pětku, kde si o asistenci volal nekrytý Grigarčík, jenže mladý útočník volil přihrávku pod sebe na Josefuse, kterého kozlovická defenzíva eliminovala. Tím byl výčet šancí a akcí hostů vyčerpán, nic zajímavého už ve zbytku zápasu Štěpánkovice nepředvedly. Kozlovice hru kontrolovaly a čekali na vhodnou příležitost k pojistce. Ta přišla po výpadu Krpce a parádní ráně Bednáře, který znovu vymetl pavouky v soupeřově kase 2:0. V samém závěru mohl skórovat střídající Palko, ale jeho pokus mířil těsně vedle.


Ohlasy k zápasu


Do Kozlovic jsme si jeli pro nějaký bod, ale nepřivezli jsme si žádný a to naprosto zaslouženě. Podali jsme velice špatný výkon, hráči byli bez pohybu oproti soupeři, který byl všude dříve. Byl pohyblivější a bojovnější. Dnes nás čeká další důležitý zápas se Strahovicemi a ten musíme zvládnout za tři body! Doufáme, že výkon Štěpánkovic bude diametrálně odlišný proti výkonu v Kozlovicích. Tak jak jsme hráli v Kozlovicích se o záchranu nehraje!

Asistent trenéra Tomáš Kurka


 
Aktuální články
Utkání
Muži A | neděle 03.09.2023, 16:00
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Sokol Mokré Lazce
1:3 ()
 
Muži A | neděle 10.09.2023, 16:00
FK Starý Jičín - TJ Sokol Štěpánkovice
3:1 ()
 
Muži A | neděle 17.09.2023, 15:30
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Meteor Strahovice
1:2 ()
 
Muži A | sobota 07.10.2023, 15:00
TJ Sokol Velké Heraltice - TJ Sokol Štěpánkovice
 
Muži A | neděle 15.10.2023, 15:00
TJ Sokol Štěpánkovice - TJ Sokol Bělá
 
Muži A | neděle 22.10.2023, 14:30
TJ Sokol Kozmice - TJ Sokol Štěpánkovice
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Štěpánkovice - kontakt: r.stoczek@seznam.cz RSS