Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První vítězství v sezóně

24.08.2021 | Tomáš Holata

Vezeme tři body z Ostravy

Štěpánkovice si minulou sobotu odvezly cenné tři body z ostravského Slovanu. A nutno dodat, že naprosto zaslouženě, protože nevýrazného soupeře za celý zápas nepustily do vážnější šance. Oboustrannou nudu ve 30. minutě rázně ukončil hostující Mosler. Po dlouhém autu Kožušníka totiž vypadl balon gólmanovi Hypšovi fatálně z rukavic a Mosler se zachoval nesmírně pohotově, když uklidil míč do sítě – 0:1. Těsně před přestávkou ještě Heider zužitkoval standardní situaci Husovského, ale asistent rozhodčího mával ofsajd, takže se skóre neměnilo. Zkraje druhé půle Husovský chytře přehazoval Hypše, jenže dobíhající Krzisch nedokázal navýšit štěpánkovické vedení. Hostující lavička prožila velké zklamání rovněž v 72. minutě. Husovský totiž pelášil úplně sám na Hypše, kterému se snažil nasadit jesličky, ale ostravský Slovan vše přečkal bez gólové újmy. O výsledku tedy stále ještě nebylo rozhodnuto. Domácí se sice v závěru utkání pokusili vybojovat alespoň remízu, ale brankáře Lukovicse prakticky neohrozili. Všechny body se tak stěhovaly do Štěpánkovic, které tímto způsobem napravily předchozí porážku se Starou Bělou. Ostravský Slovan asi znovu čeká náročná bitva o záchranu.
Ohlasy k zápasu

TJ Slovan Ostrava
Jaromír Krystek (vedoucí týmu): Byl to celkem vyrovnaný zápas. Hosté dali po půlhodině po dlouhém autu vedoucí gól, a to v podsatě rozhodlo. Jinak to byl fotbal mezi šestnáctkami, takže by zápasu slušela spíše remíza. Hostě ve druhém půli kouskovali hru a zápsa dovedli k výhře.

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic: „Byl to těžký zápas, protože domácí hráli hodně agresivně. Docela nás to bolelo, ale vzadu jsme si počínali velice zodpovědně. Slovan jsme vlastně kromě několika standardek k ničemu nepustili. Byl to spíše kopaná než fotbal. Myslím si, že jsme šli za vítězstvím více než soupeř.“

 
Utkání
Muži A | Neděle 26.09.2021, 15:30
TJ Sokol Kozmice - TJ Sokol Štěpánkovice
3:1 ()
 
Muži A | Neděle 03.10.2021, 15:00
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Darkovičky
1:2 ()
 
Muži A | Neděle 10.10.2021, 10:00
FK Sokol Mokré Lazce - TJ Sokol Štěpánkovice
3:0 ()
 
Muži A | Neděle 17.10.2021, 14:30
12. kolo
VS.
Štěpánkovice - Bolatice
 
Muži A | Sobota 23.10.2021, 14:30
TJ Hradec nad Moravicí - TJ Sokol Štěpánkovice
 
Muži A | Neděle 31.10.2021, 14:30
MFK Kravaře - TJ Sokol Štěpánkovice
 
 
TJ Sokol Štěpánkovice - kontakt: r.stoczek@seznam.cz


RSS