Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář

Ludgeřovice po ospalém startu pomaličku nabírají dech, když v neděli odpoledne bodově vyloupily Štěpánkovice. Domácí fotbalisté předvedli velice vlažný první poločas, v němž zaostávaly za soupeřem ve všech herních aspektech. Hostující tým mohl několikrát skórovat již v úvodní půlhodince, jenže střelecky zrovna nezářil. Až krátce před odchodem do šaten Ludgeřovice výborně zakombinovaly a Gellner poslal míč zkušeně podél gólmana Lukovicse – 0:1. Během přestávky bylo ve štěpánkovické kabině hodně rušno, ale nástup do druhé půle domácí zpackali. Na časomíře zrovna naběhla 48. minuta, když si fatálně neporozuměli stoper Heider s brankářem Lukovicsem, čehož nemilosrdně využil talentovaný Tobiáš Zbořil – 0:2. Štěpánkovice poté přeřadily na mnohem vyšší rychlostní stupeň, jenže vytouženého snížení nedocílily. V dobrém světle se ukazoval především Hrbáč, ale jeho spoluhráčům chyběl ve vápně větší doraz. Jasně to dokumentoval například Peterek, který uvnitř šestnáctky nepropasíroval míč do sítě. Domácí se tak stále krčí v tabulkovém podpalubí. Ludgeřovice nyní proplouvají poklidným středem I. A třídy.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic: „V prvním poločase jsme podali nevýrazný výkon, když jsme si vlastně nevytvořili pořádnou šanci. Zatímco my jsme si přišli zahrát fotbal, Ludgeřovice chtěly zvítězit. O přestávce proběhla v kabině bouřka, ale hned jsme inkasovali laciný gól. Pak už to kluci odmakali, ale bohužel jsme se probrali příliš pozdě.“