Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Štěpánkovice nestačily na Starou Bělou

22.08.2022 | Jiří Lusar

Fotbalisté Štěpánkovic vstoupily do nové sezóny domácí porážkou proti sebevědomému soupeři ze Staré Bělé. Ta si během první půle vypracovala slibný tříbrankový náskok, který si ve zbytku utkání pohlídala. Domácí tým se zlepšil až ve druhém poločase

2. kolo | neděle 14.08.2022, 17:00
 

TJ Sokol Štěpánkovice - FK Stará Bělá

2:5

0:3

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

Ostravané zcela opanovali první poločas

Štěpánkovice se budou muset vypořádat s odchodem klíčových opor, díky kterým se podařilo na jaře uhájit soutěž. Jejich zkušenosti a především kvalita v zápase se Starou Bělou očividně chyběly. Domácí trenér dal tak šanci svým vlastním odchovancům, kteří se sice snažili, ale tempu hostí nestačili. Stará Bělá šla do vedení po dlouhém autu Džižy, jenž našel ve vápně zakončujícího Kožíka, jehož pokus dorážel do sítě Strnad – 0:1. Domácí mohli vyrovnat Heiderem, ale ten v koncovce zcela vyhořel. Soustavný tlak Ostravanů gradoval v druhou trefu, když si Vidiševský zpracoval míč za obranu a z otočky prostřelil gólmana Lukovicse – 0:2. Nedlouho na to pojistil vedení hostů z úniku Doležal – 0:3. Domácí mohli snížit Hrbáčem, ale proti byly připravené rukavice brankáře Preisnera. Hosté tak šli do šaten se zaslouženým tříbrankovým náskokem.

 

 

 

Domácí tým ožil až ve druhém poločase

Domácí to však nezabalili a hned zkraje druhé půle snížili Peterkem – 1:3. Štěpánkovice pak měly i pasáž, kdy působily mírně fotbalověji. Grigarčíkovi se nabízela i slibná šance po úniku, ale ve finále si míč nešikovně ukopl. Veškerý vítr z plachet domácím  sebrala čtvrtá inkasovaná branka. Po pěkné akci centroval do vápna Doležal a Vidiševský se z malého vápna nemýlil – 1:4. Domácí zůstali opařeni a nedlouho na to obdrželi pátý úder, když Doležal šikovně obstřelil Lukovicse na vzdálenější tyč – 1:5. Alespoň malou náplast na zahojení štěpankovické rány obstarala proměněná penalta Lišky na 2:5, který v závěru utkání potrestal faul Šebesty v šestnáctce.Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim (trenér)"První poločas byl z naší strany velmi špatný. Dvě trefy jsme Staré Bělé prakticky darovali po zbytečných ztrátách a hrubkách. Dohánět tříbrankové manko proti takovému soupeři není vůbec jednoduché. Druhý poločas už byl podstatně lepší. Pomohly změny v sestavě a rozestavění. Dali jsme rychlý gól a dokonce si i vypracovali slibné šance. Bohužel jsme vyhořeli v koncovce, naopak Stará Bělá nám dala pořádnou lekci z produktivity a čtvrtým gólem prakticky rozhodla. I tak chci ale mým klukům poděkovat, že to po poločase nezabalili a statečně bojovali."

FK Stará Bělá
Marek Lišaník (trenér)"Měli jsme povedený start do utkání, kdy jsme vlítli na soupeře a vypracovali si zasloužený náskok o tři branky. Poté jsme ale přestali hrát a zbytečnými chybami dovolili soupeřům, aby se vrátili do utkání. Uklidnila nás až čtvrtá branka, po které jsme si to už následně pohlídali. Škoda závěrečné penalty, i tento gól jsme domácím doslova darovali. Nicméně naše vítězství je zcela zasloužené."


Sestavy

Utkání
Muži A | sobota 24.09.2022, 15:30
Krásné Pole - TJ Sokol Štěpánkovice
1:2 (1:1)
 
Muži A | neděle 02.10.2022, 15:00
9. kolo
1:1
Štěpánkovice - Ludgeřovice
 
Muži A | sobota 08.10.2022, 15:00
TJ Hradec nad Moravicí - TJ Sokol Štěpánkovice
2:3 ()
 
Muži A | neděle 16.10.2022, 15:00
TJ Sokol Štěpánkovice - FK Darkovičky
1:1 ()
 
Muži A | neděle 23.10.2022, 14:00
Město Albrechtice - TJ Sokol Štěpánkovice
5:1 ()
 
Muži A | neděle 30.10.2022, 14:30
13. kolo
1:3
Štěpánkovice - Chlebičov
 
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Štěpánkovice - kontakt: r.stoczek@seznam.cz RSS