Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář

Ve Štěpánkovicích se uskutečnila velice důležitá záchranářská bitva, ve které domácí fotbalisté přemohli rivala ze Zlatník. První poločas příliš mnoho zajímavých momentů nenabídl. Domácí se drbali za ušima hned ve 4. minutě, protože Smažík pálil těsně nad břevno. Mušku poté neseřídil ani jeho týmový kolega Jakub Tomíček. Hosté mohli skórovat po ráně Martina Bláhy, kterého ovšem vychytal gólman Lukovics. Těsně před přestávkou si štěpánkovický Grygarčík naběhl na roh Jakuba Tomíčka, ale ukazatelem skóre nepohnul. Do šaten se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Druhá půle byla mnohem atraktivnější. Ve 48. minutě posadil Pospíšil centr přesně na hlavu Holuši, který přelstil Lukovicse – 0:1. Domácí však neházeli flintu do žita. Nůžky Husovského ještě zastříhaly vedle a vyrovnání nezařídil ani Grigarčík. Lépe si počínal Stromský, protože se po rohu Jakuba Tomíčka výtečně zorientoval v nepřehledné skrumáži – 1:1. Zlatníky se potom zlobily na rozhodčího Písečného, který zákrok na Martina Bláhu nevyhodnotil jako penaltový. Hosty rozhodně nepotěšily ani nepřesné pokusy Fruncka, Tomáše Němčíka a Kořínka. Hodně těžce Zlatníky kousaly rovněž vyloučení Korbela po šlapáku na Samsona. Kalich hořkosti si dopily až do dna v 81. minutě. Husovský totiž jemně přičísl centr Nováka a otočil výsledek na 2:1. V samém závěru ještě Husovský zahodil pokutový kop nařízený za faul brankáře Janetzkého na Heidera.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic: „Myslím si, že jsme zvítězili naprosto zaslouženě, protože jsme byli po celý zápas lepší. Již v prvním poločase jsme měli územní převahu, ale do větších šancí jsme se nedostali. Musím před kluky smeknout klobouk za to, jak se vypořádali s obdrženým gólem. Od stavu 1:1 jsme hráli výborně, takže jsme to ještě zvládli otočit.“

TJ Sokol Zlatníky
Lukáš Werner, vedoucí Zlatník: „První poločas byl oboustranně špatný, když obě mužstva hodně chybovala a na hřišti se toho moc nedělo. Do druhé půle jsme vstoupili výborně, ale vedení jsme dlouho neudrželi. Musím si trošku postěžovat na rozhodčího, protože za stavu 1:1 neodpískal jasnou penaltu a také vyloučení Korbela bylo hodně přísné. Jsme zklamaní, protože jsme chtěli alespoň remizovat.“