3. kolo | neděle 15.08.2021, 17:00 | Sokol Štěpánkovice

Červené karty:

Rozhodčí: Hrňa - Kyselý, Hykl

Diváci: 120

TJ Sokol Štěpánkovice: Lukovics - Mosler, Heider, Samson, Novák - Liška ( 86.Tomíček), Kolečkář (64.Machala) , Grygarčík, Kufka (76.Benek), Krzisch - Kožušník

FK Stará Bělá: Preisner - Dziža, Jurásek (15.Sýkora), Kožík (59.Vidiženský), Petrík, Wendtner, Charvát, Lyčka, Šebesta (59.Malík), Akritidis, Pytlík

Ohlasy

Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic„Na svůj tým jsem pyšný. Kluci jeli na krev, takže na konci už toho měli plné zuby. Věděli jsme, že má Stará Bělá velkou sílu, takže jsme se zatáhli dozadu a čekali jsme na brejky. Tato taktika nám docela vycházela. Soupeř sice častěji držel balon, ale moc šancí si nevytvořil. Bodík jsme mohli získat.“

Marek Lišaník, trenér Staré BěléŠlo poznat, že to bylo první kolo. Z naší strany to bylo pomalé, kombinace nám strašně vázla. Začali jsme dobře, kdy jsme hned v 5. minutě vstřelili branku. Pak jsme šli herně dolů a soupeř po naší chybě vyrovnal. Ve druhém poločase jsme je přitlačili. Vsítili jsme rozdílovou branku a mohli jsme přidat i další branky. Výkon nebyl sice dobrý, ale důležité jsou tři body.

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"