4. kolo | sobota 21.08.2021, 16:30 | TJ Slovan Ostrava

Červené karty:

Rozhodčí: Krokosz - Novák, Klimek

Diváci: 55

TJ Slovan Ostrava: Hypš - Ciesarík (37. Hon), Pastrňák, Trunkát, Kostka, Tydlačka (71. Ciompa), Kaventa, Bláha, Šindler (46. Trávníček) , Páleník, Kubinec

TJ Sokol Štěpánkovice: Lukovics - Mosler, Samson, Heider, Novák - Liška, Grygarčík P.(90. Peterek) , Kufka (77. Kolečkář), Krzisch (90. Machala), Husovský - Kožušník (71. Stromský)

Ohlasy

Jaromír Krystek (vedoucí týmu)Byl to celkem vyrovnaný zápas. Hosté dali po půlhodině po dlouhém autu vedoucí gól, a to v podsatě rozhodlo. Jinak to byl fotbal mezi šestnáctkami, takže by zápasu slušela spíše remíza. Hostě ve druhém půli kouskovali hru a zápsa dovedli k výhře.

Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic„Byl to těžký zápas, protože domácí hráli hodně agresivně. Docela nás to bolelo, ale vzadu jsme si počínali velice zodpovědně. Slovan jsme vlastně kromě několika standardek k ničemu nepustili. Byl to spíše kopaná než fotbal. Myslím si, že jsme šli za vítězstvím více než soupeř.“

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"