Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

O Pohár starosty obce

20.06.2023 | Marie Slaná

Ve Štěpánkovicích proběhl tuto sobotu tradiční turnaj přípravek a školičky O pohár starosty obce Štěpánkovice.

V nejmladší kategorii školiček soutěžilo celkem 5 týmů. 2 týmy Štěpánkovic, Kobeřice, Bolatice a Chlebičov. V této kategorii se nic nebodovalo, děti si zahrály mezi sebou a všichni si odnesly medaile. V mladší a starší přípravce to už bylo napínavější. Výsledky nakonec dopadly následovně.

Mladší přípravka: 1. FC Dolní Benešov, 2. FK Bolatice, 3. TJ Sokol Štěpánkovice (modří), 4. TJ Slavia Píšť, 5. TJ Sokol Štěpánkovice (žlutí), 6. TJ Sokol Hradec nad Moravicí.

Starší přípravka: 1. MFK Kravaře, 2. TJ Sokol Štěpánkovice (modří), 3. FC Dolní Benešov, 4. TJ Sokol Hradec nad Moravicí a TJ Slavia Pišť, 5. TJ Sokol Štěpánkovice (žlutí).

Individuální ceny: Nejlepší hráči v kategoriích – Vendelín Matouš (Štěpánkovice), Švancara Matěj (Bolatice), Nejlepší brankář – Lehnert Max (Dolní Benešov), Hrdlička Jan (Štěpánkovice), Nejlepší střelec – Bitomský Viktor (Kravaře), Havlík Lukáš (Dolní Benešov).

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"