Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

20.08.2021 | Radek Stoczek

Nábor dětí Celý článek

Stará Bělá rozhodla ve druhém poločase

18.08.2021 | Tomáš Holata

Štěpánkovice se v nedělním odpoledni musely sklonit před fotbalisty Staré Bělé. Domácí bohužel nezachytili nástup do zápasu, protože hned v 5. minutě umožnili skórovat Charvátovi – 0:1. Potom ovšem přitopili pod kotlem a opakovaně sahali po vyrovnání. V hlavní roli vystupoval Kožušník, který dvakrát pelášil na gólmana Preisnera, jenže ani v jednom případě neuspěl. Fanoušci Štěpánkovic pak zatleskali nepřesné levačce mladíčka Kolečkáře. Svěřenci trenéra Harazima se ovšem radovali až těsně před přestávkou. Na časomíře zrovna naskočila 43. minuta, když hrubě chyboval Preisner a Liška stál ve správný moment na správném místě – 1:1. Ve druhém poločase se domácí hněvali na rozhodčího Hrňu, neboť neposoudil zákrok na Kožušníka jako penaltový. O chvíli později tak zahřmělo na opačné straně. Autorem rozdílové trefy se stal hostující Sýkora – 1:2. V závěru se Štěpánkovice vybičovaly k zoufalému náporu. Remíza visela ve vzduchu po rohu Heidera, jenže hlavička Moslera prosvištěla kousek nad břevnem. Celý článek