Přijmeme Servírku/Číšníka

07.11.2023, 11:19

Tělovýchovná jednota Sokol Štěpánkovice hledá do Hospůdky na hřišti ve Štěpánkovicích Servírku nebo Číšníka. Menší provozovna s pravidelnou klientelou. Nabízíme práci na hlavní nebo vedlejší poměr. Je možná i brigáda. Odměna dohodou a podle počtu odpracovaných hodin. Praxe výhodou. Nástup od 1.1.2024.

Požadavky:

-       Příjemné vystupování

-       Poctivost a zájem o práci

-       Zdravotní průkaz

Více informací Vám poskytne pan Radek Stoczek, tel. 739 305 194, strukturované životopisy zasílejte na adresu: r.stoczek@seznam.cz

Úspěšný víkend?

24.09.2023, 08:39

Úspěšný víkend mužstev snad bude dnes pokračovat.
V pátek vyhráli starší žáci v Darkovicích 7:0.
Včera mladší žáci vyhráli v Bohuslavicích 8:1.
Naše "B" mužstvo doma vyhrálo proti Bělé 3:2.
A dorost vyhrál proti Bohuslavicím/Píšti 2:0.
Dnes se hraje poslední víkendový zápas, derby, v Bolaticích, tak přijďte podpořit náš "A" tým, ať se celý víkend vydaří. Výkop začíná v 15.30 hodin.

Dnešní zápas žáků zrušen!

02.09.2023, 11:21
Dnes měli hrát mladší žáci od 13.30 hodin. Zápas je přeložen na 28. 9. od 14.00 hodin po vzájemné domluvě klubů pro velkou nemocnost hostů.

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"