Informace o klubu

TJ Sokol Štěpánkovice v letošním soutěžním ročníku 2023-2024 má přihlášeno osm mužstev:

Muži "A" - Hrají  ČPP 1.A třídu mužů sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Moravskoslezský kraj. V této soutěži je přihlášeno 14 mužstev. Z této soutěže je možnost postoupit do Krajského přeboru mužů, ve kterým již naše mužstvo působilo a naopak sestoupit do 1.B třídy mužů. Na soupisce mužů "A" je v tomto ročníků zapsáno ca 18 hráčů, kteří jsou doplňovány hráči z "B" týmu a dorostu. Realizační tým je tvořen hlavním trenérem p. Vítem Axmanem, asistentem trenéra je p. Lukáš Lamla a vedoucím mužstva je p. Antonín Kolečkář. Rozpis zápasů můžete najít zde a tabulku můžete shlédnout zde.

Muži "B" - Hrají III. třídu mužů sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Opava. V této soutěži je přihlášeno 12 mužstev. Z této soutěže je možné postoupit do Okresního přeboru. Jelikož se jedná o nejnižší soutěž, tak není možné z ní sestoupit. Na soupisce mužů "B" je v tomto ročníku zapsáno ca 21 hráčů. kteří jsou doplňovány hráči z dorostu a také někdy hráči z "A" týmu. Realizační tým je tvořen trenérem p. Danielem Thomasem a vedoucím týmu je p. Lukáš Bielan. Rozpis zápasů můžete najít zde a tabulku můžete shlédnout zde.

Dorost - Hraje Okresní přebor sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Opava. V této soutěži je přihlášeno 9 mužstev. Z této soutěže je možné postoupit do Krajské soutěže, ve které již náš dorost v minulosti působil. Na soupisce dorostu je v tomto ročníku zapsáno ca 23 hráčů. kteří jsou doplňovány hráči ze starších žáků. Realizační tým je tvořen trenéry starší mládeže. Jedná se o trenéry: p. Tomáše Kurku, p. Kamila Hrbáče, p. Jiřího Vendelína a p. Martina Tomíčka. Jedná se o trenéry, kteří v minulosti hráli za naše muže, jak v mladším věku za áčko, tak v pozdějším věku nastupovali nebo ještě i nyní nastupují za béčko. Rozpis zápasů můžete najít zde a tabulku můžete shlédnout zde.

Starší žáci Hrají Okresní soutěž 1+8 sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Opava. V této soutěži je přihlášeno 10 mužstev. Na soupisce starších žáků je v tomto ročníku zapsáno ca 25 hráčů. kteří jsou doplňovány hráči z mladších žáků . Realizační tým je tvořen trenéry starší mládeže. Jedná se o trenéry: p. Tomáše Kurku, p. Kamila Hrbáče, p. Jiřího Vendelína a p. Martina Tomíčka. Jedná se o trenéry, kteří v minulosti hráli za naše muže, jak v mladším věku za áčko, tak v pozdějším věku nastupovali nebo ještě i nyní nastupují za béčko. Rozpis zápasů můžete najít zde a tabulku můžete shlédnout zde.

Mladší žáciHrají soutěž Mladší žáci 1+7 sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Opava. V této soutěži je přihlášeno 8 mužstev. Na soupisce mladších žáků je v tomto ročníku zapsáno ca 25 hráčů. kteří jsou doplňovány hráči ze starší přípravky. Realizační tým je tvořen trenéry starší mládeže. Jedná se o trenéry: p. Tomáše Kurku, p. Kamila Hrbáče, p. Jiřího Vendelína a p. Martina Tomíčka. Jedná se o trenéry, kteří v minulosti hráli za naše muže, jak v mladším věku za áčko, tak v pozdějším věku nastupovali nebo ještě i nyní nastupují za béčko. Rozpis zápasů můžete najít zde a tabulku můžete shlédnout zde.

Starší přípravkaHrají soutěž Starší přípravka 1+5 sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Opava. V této soutěži je přihlášeno 8 mužstev.  Realizační tým je tvořen trenéry mladší  mládeže. Jedná se o trenéry: p. Josefa Harazima a p. Jiřího Bořuckého. Rozpis zápasů můžete najít zde. Tabulka v této kategorii se oficiálně neuvádí.

Mladší přípravkaHrají soutěž Mladší přípravka 1+4 sk. A. Jedná se o soutěž, která spadá pod řídicí orgán Opava. V této soutěži je přihlášeno 8 mužstev.  Realizační tým je tvořen trenéry mladší  mládeže. Jedná se o trenéry: p. Jana Pavlíka a p. Michala Josefuse. Rozpis zápasů můžete najít zde. Tabulka v této kategorii se oficiálně neuvádí.

Školička - nemá žádnou oficiální soutěž, kterou pořádá FAČR. Většinou během roku hrají turnaje, které pořádají přímo fotbalové organizace v obcích. Realizační tým je tvořen trenéry mladší  mládeže. Jedná se o trenéry: s. Veroniku Stromskou, p. Martina Lukovicse a p. Víta Axmanna.

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"