51_20240824_183848.jpg

Brigáda na Sokolu

Již třetí v tomto roce

Dnes se konala na sokolu, již třetí brigáda v tomto roce. Prakticky, co bylo naplánováno, tak to se udělalo. Nejprve se kopal výkop na kanalizaci, který vedl od pana Černého k cestě a posléze byly do výkopu vloženy trubky.

Po práci na kanalizaci se kopal výkop na napojení jímky a její instalace před rohem na hřišti. Další plánovanou prací byla úprava části plochy vedle technické místnosti, aby se mohla na upravenou plochu provést pokládka dlažby.

Na tuto dlažbu bude v dalších měsících montovaná plechová garáž, která bude určena pro sportovní vybavení.

Menší úpravy se udělaly na dětském hřišti a v pergole. Děkujeme všem, kteří se brigády zúčastnili. Děkujeme obci, která nám pomohla při úpravě terénu a dodáním materiálů.