PALTIP

Jestli si ještě někdo pamatuje, tak v minulosti již něco podobného u nás na sokolu existovalo. Jmenovalo se to Bican tip.

45_20240808_154959.jpg

Pravidla PALTIPu

1. Paltipu se může účastnit jen starší osoba 18 let.
  2. Sázka je na konečný výsledek domácího zápasu.
  3. Cena jedné sázky činní 20 Kč včetně manipulačního poplatku.
  4. Manipulační poplatek činní 10 % ze sázky tj. 2 Kč.
  5. Manipulační poplatek bude použit pro mužstvo přípravky TJ Sokol.
  6. Čas pro provedení sázky je půl hodiny před zápasem. Ukončení sázek je pět minut před zápasem.
  7. Výhercem se stává osoba, která správně tipne konečný výsledek domácího zápasu.
  8. Výherce získá celou vsazenou peněžitou sumu, která byla v den zápasu v banku bez manipulačního poplatku.
  9. Jestliže výherců bude více, tak se celá částka bez manipulačního poplatku rozdělí mezi vítěze.
  10. Potencionální výherce(i) se musí prokázat tiketem, který nebude nějak poškozen nebo jinak znehodnocen. Jestliže tiket bude nějak poškozen nebo jinak znehodnocen, tak bude výplata výhry zamítnutá.
  11. Jestliže se v daném kole nenajde žádný výherce, tak se celý bank bez manipulačního poplatku přesouvá do dalšího domácího zápasu.

Jedná se o formu zábavné hry, která hlavně má pobavit vás fanoušky fotbalu :-)