10_20240628_150005.jpg

Děkujeme páni trenéři

Vážení bývali trenéři! Chtěli bychom Vám touto cestou upřímně poděkovat za veškeré úsilí, trpělivost a lásku, kterou jste v průběhu let věnovali našim dětem jako trenéři starší přípravky.

Vaše oddanost a profesionální přístup k vedení týmu byly nepostradatelné pro jejich sportovní růst a vývoj.
Vaše trenérská kariéra byla pro nás všechny skvělou inspirací a příkladem, jak se může skvělý trenér stát skutečným mentorem a vzorem pro mladé sportovce. Vaše znalosti, dovednosti a energie byly nezbytné pro dosažení našich společných cílů a úspěchů.
S Vaším odchodem do trenérského důchodu končí jedna důležitá etapa, ale zanecháváte za sebou nepopsatelnou stopu lásky, péče a pochopení. Vaše práce s našimi dětmi byla neocenitelná a my jsme nesmírně vděční za to, že jsme měli tu čest s Vámi spolupracovat. Děkujeme Vám za všechny nádherné chvíle, které jste nám přinesli, za Vaši obětavost a nadšení, za Vaši trpělivost a pochopení. Vaše práce nikdy nezestárne a Vaše odkazy zůstanou s námi navždy. JOSEFE HARAZIME a JIRKO BOŘUCKÝ.
Přejeme vám do Vaší trenérské důchodu jen to nejlepší, hodně zdraví a štěstí. Vaše stopa ve světě sportu je nenahraditelná a Vaše vzpomínka nesmazatelná. Budeme Vás vždy vzpomínat s vděčností a láskou. S úctou a vděčností, Tj Sokol Štěpánkovice.