3:6
so 19. 10. 2024 14:30 @ tráva, PŘEBOR dorostu sk.A, 9. kolo

Dorost: Bohuslavice/Píšť - Štěpánkovice

Vítězná šnůra pokračuje.

Dorost po třech zápasech, které odehrál na domácím hřišti zajížděl do Bohuslavic. V Bohuslavicích hraje sdružené mužstvo Bohuslavice/Píšť. V dnešní době takové spojení není nic zvláštního, spíše naopak. Buďme rádi, že u nás ve Štěpánkovicích ještě pořád pobíhá tolik mladých sportovců od školičky až po dorost.

Mužstvo Bohuslavice/Píšť mají z minulého kola cenný skalp jednoho z týmů, který by rád postoupil o skupinu výše a to Vítkovic, což naznačovalo, že naše utkání s tímto soupeřem nebude jednoduché a to se taky potvrdilo.

Během prvního poločasu jsme prohrávali 2-0, kdy to s námi nevypadlo moc růžově. Díky brance Hubera snižujeme na 2-1 a tak končí první poločas. Během přestávky dostali naši dorostenci v šatně od trenéra nějaký tajný recept na soupeře, jelikož během druhého poločasu nastala otočka. Nejprve vyrovnává z penalty Kubín 2-2. Další branku přidává Vendelín a obracíme zápas 2-3. Další branka v síti soupeře je díky Huberovi 2-4. Posléze, ale přichází snížení domácích 3-4. Do dvou brankového trháku se dostáváme po brance Kramáře 3-5 a poslední branku střílí opět Kubín 3-6.

Po tomto výsledku naši dorostenci uhájili první pozici před sdruženým mužstvem Oldřišov/Služovice, který má o šest bodů méně, ale také o zápas méně. V dalším kole se naši dorostenci představí na domácím hřišti proti velice těžkému soupeři z Vítkovic, který má ambice postoupit.

Poznámka: věděli jste, že Vítkovice patří do okresu Opava? Asi někdo nedával pozor ve škole :-)