Sokol ŠtěpánkoviceBolatice "A"
st 7. 8. 2024 17:00 @ tráva, Pohár - DOROST: "O POHÁR MĚSTA OPAVY", 2. kolo
32_20240807_190715.jpg

Dorost - Prohra v poháru

Dorost prohrál pohárové utkání s Bolaticemi

Naši dorostenci vedli od 25. minuty brankou Přeučila. Bohužel radost jim dlouho nevydržela, jelikož, již ve 28 minutě bylo srovnáno hráčem Bolatic Plačkem. První poločas skončil 1-1. Ve druhém poločase  jsme bohužel dostali druhou branku v 61. minutě z kopačky hráče Bolatic Plačka. Posléze nám nebyla uznána branka z důvodu ofsajdu. Další branku jsme dostali v 68 minutě po střela z větší vzdálenosti hráčem Bolatic Tomíčkem 1-3. V 72 minutě jsme stačili jen snížit brankou Kolečkáře na konečný stav 2-3. Bohužel našemu dorostu se nepodařilo postoupit do dalšího kola přes Bolatice. Gratulujeme Bolaticím k postupu a přejeme jim, aby se jim v nadcházející sezoně dařilo v krajské soutěži a v okresním poháru.