33_20240809_144039.jpg

Memoriál Víti Poskočila

Florbalový klub Letka Štěpánkovice pořádá turnaj ve florbale.

Zítra tj. 10.8. pořádá florbalový klub Letka v areálu ZŠ Štěpánkovice, třetí ročník memoriálu Víti Poskočila.

Vítek Poskočil než se dal na dráhu  "profesionálního" florbalisty, tak hrál taky za náš Sokol a zítra v některých týmech budou hrát jeho kamarádi i nynější a bývalí hráči našeho Sokola.

Vítek během své fotbalové kariéry hrál za náš dorost, kde byl kapitánem a zahrál si taky za naše áčko v dobách, kdy hrála za nás legenda Kaučuku Opava Radek Prasek. Poté přestoupil do Malých Hoštic, kde hrál za muže v okresním přeboru. Tam také ukončil fotbalovou kariéru, jelikož jeho srdíčko bylo více florbalové.

Přijďte se podívat na florbalové zápolení a také si vzpomenout na super kluka, kterým byl Vítek Poskočil.