Stará BěláSokol Štěpánkovice
1:2
so 31. 8. 2024 16:00 @ Stará Bělá - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 5. kolo
55_20240826_003839.jpg

Muži "A": FK Stará Bělá - TJ Sokol Štěpánkovice

Ve čtvrtém mistrovském utkání zajíždíme do Staré Bělé

Ve čtvrtém mistrovském utkání v tomto ročníku poprvé zajíždíme na hřiště soupeře a to hned na horkou půdu jednoho z favoritů soutěže Stará Bělá. Zápas se odehraje v sobotu 31.8. od 16.00 hod. Stará Bělá odehrála tři mistrovská utkání a mají stejnou bilanci, jako my. V prvním kole hrála v Budišově na Budišovkou a vyhrála 4-3. Druhé kolo hrála na domácím hřišti a prohrála s Chlebičovem 1-2 a ve třetím kole nastoupila Stará Běla v Píšti a remizovala 4-4. Po třetím kole je nejlepším střelcem Staré Bělé Jakub Dziža (3 branky). Druhým nejlepším střelce je Jakub Vidiševský (2 branky).

Stará Bělá v minulém ročníku soutěže skončila po 26. kolech na krásném bronzovém místě. Její bilance v minulém roce byla následující 14x se radovala Staré Bělá z vítězství, 3x se z vítězství radoval soupeř a 9x remizovala. Konečné brankové skoré měla Stará Bělá kladné a to 63:53. Nejvyšší výhru Stará Bělá zaznamenala v 18. kole na hřišti v Ludgeřovicích, kde vyhrála 6-0. Nejvyšší prohra přišla ve 4. kole na hřišti ve Velkých Heralticích 1-6.

V minulém ročníku jsme první utkání v podzimní části odehráli na domácím hřišti, kdy jsme vyhráli 4-0. Odvetný zápas v jarní části soutěže jsme odehráli na hřišti soupeře, kde jsme vyválčili ve velice okleštěné sestavě bod za remízu ( v tomto utkání musel nastoupit i hlavní trenér).

Přípravu náš soupeř završil v generálce před prvním mistrovským utkáním zvítězil nad Kozlovicemi 4-1. Ostatní přípravná utkání: TJ Řepiště - FKSB 4:0 FKSB - TJ Krásné Pole 2:3 TJ Jistebník - FKSB 1:0

Rozhodčí: Levinger Milan – Handlíř Drahoslav, Karas Michal. Hřiště: Stará Bělá - tráva.

Přijeďte podpořit naše áčko k prvnímu zápasu na hřišti soupeře v soutěži !!