12_20240701_133211.jpg

Muži "A" - proběhlo rozlosování podzimní části

Dnes proběhlo rozlosování krajských soutěží. Naše áčko v prvním kole zajíždí do Píště. V dalších dvou kolech hrajeme na domácím hřišti, kdy v prvním zápase přivítáme Město Albrechtice a ve druhém domácím utkání k nám dojedou fotbalisti z Bolatic. V dalších kolech již hrajeme klasicky na střídačku jeden zápas venku a jeden doma. Ve čtvrtém kole zajíždíme do Staré Bělé. V pátém kole přivítáme Dolní Benešov, který minulý rok hrál ještě krajský přebor. V šestém kole zajíždíme do Ludgeřovic. V sedmém kole na nás čeká na domácím hřišti tým z Vítkovic "B", který postoupil z 1.B třídy. V osmém kole na nás čekají v Kozmicích. V devátém kole uvidíme hrát na našem hřišti tým z Oldřišova, který ještě minulý rok hrál krajský přebor. V desátém kole si zajedeme dopoledne do Mokrých Lazců. V jedenáctém kole k nám dojedou kluci fotbalisti z nedalekých Strahovic. Ve dvanáctém kole si zajedeme do Budišova nad Budišovkou, který postoupil z 1.B třídy a v posledním kole podzimu přivítáme na našem hřišti Chlebičov. Konkrétnější informace naleznete po kliknutí na rozlosování.