Související zápas

TJ Sokol Štěpánkovice
Sokol ŠtěpánkoviceDolní Benešov
0:3
ne 8. 9. 2024 16:00 @ Štěpánkovice - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 6. kolo

Muži "A": TJ Sokol Štěpánkovice - FC Dolní Benešov

S lídrem tabulky prohráváme

Štěpánkovice přivítaly v prajzském derby lídra z Dolního Benešova. Domácí tým vstoupil do zápasu velice odhodlaně. Hostující brankář Rozsypal se poprvé zapotil při střele Stuchlíka. Pak musel vytasit velmi důležitý zákrok, když zlikvidoval tutovku Grigarčíka. Při nájezdu Stromského mu pro změnu pomohla i neobratnost štěpánkovického útočník, který si v nejdůležitější fázi míč ukopl. A tak přišel trest na opačné straně. Dlouhý Hluchníkův aut prodloužil Samson na nekrytého Labudu, který zamířil do protipohybu brankáře Lukovicse - 0:1. Domácí mohli brzy reagovat, jenže Heider z bezprostřední blízkosti trestuhodně přestřelil kasu. Dolní Benešov postupem času přitápěl pod kotlem, takže před přestávkou zazlobili Sebrala s Labudou. Pojistka přišla až ve druhé půli. Po pěkné kombinaci a následném odražením balonu se prosadil Večerek - 0:2. Při následném přečíslení potom neuspěl Labuda. Spolehlivý Rozsypal pak zneškodnil jedovku Heidera. Konečnou podobu získal výsledek v 81. minutě, kdy Labuda načasoval pas na Hluchníka, po jehož centru nezaváhal Gajdečka - 0:3. Dolní Benešov tak stále zůstává stoprocentní. Zdroj: NAŠE OPAVSKO.

Rozhodčí: Řezníček Miroslav – Minich Marian, Čechák Martin. Hřiště: Štěpánkovice - tráva. Diváků: 220.

Hodnocení trenéra: Pro nás zápas blbec, kdy výsledek vypadá jednoznačně pro soupeře, ale my můžeme litovat neproměněných šancí hlavně v prvním poločase. Asi jsme si vybrali paní štěstěnu v minulém zápase a dnešní zápas nám nebylo přáno. K výkonu a hráčům není moc co vytknout a nezbývá nic jiného než urvat body v dalším zápase a poblahopřát soupeři k vítězství.