Související zápas

TJ Sokol Štěpánkovice
Sokol ŠtěpánkoviceMěsto Albrechtice
0:1
ne 18. 8. 2024 16:30 @ Štěpánkovice - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 3. kolo

Muži "A": TJ Sokol Štěpánkovice - FK Město Albrechtice

Muži "A" prohráli 0:1

Štěpánkovice hostily doma po Píšti dalšího ambiciózního soupeře, když tentokrát na jejich půdu zavítalo Město Albrechtice. Hosté nakonec splnili roli papírového favorita, ovšem na jednobrankové vítězství se hodně nadřeli.

Přes léto posilněné Albrechtice přicestovaly na Prajzskou v dosti oslabené sestavě, což pro domácí Štěpánkovice rozhodně nebyla špatná nabídka, aby si v zápase více věřily a pokusily se hrát víc ofenzivně. Jenže směrem dopředu se domácí prakticky vůbec nedostávali. Hosté si naopak už v první půli vypracovali několik slibných šancí na otevření skóre. Nejblíže ke gólu měli Klepáček a Burián. První jmenovaný mířil jen těsně kolem tyče, druhému pro změnu stačil domácí stoper v poslední chvíli uklidit míč do bezpečí. Marně nevypadala ani akce Mlčouška, který rovněž mířil jen vedle tyče. Štěpánkovice si po hříchu vypracovaly jen jeden únik Stromského, který nakonec ani nezakončil, a jedno nadějné přečíslení, kdy Stuchlíkův centr zakončoval Huber už poněkud v záklonu.

Ani ve druhém poločase se hra Štěpánkovic nezměnila. Domácí sice dlouho odolávali, ale dopředu byli naprosto jaloví. Hosté nejvíce zlobily výpady aktivním Mlčouškem, který se navíc dvakrát prodral k zakončení, v obou případech ho domácí hradba těl zablokovala. Dalekonosný pokus Tümmlera mířil hodně nad. Domácí tým se hodně uspokojil hrou na remízu a to se mu dvanáct minut před koncem vymstilo. Bartoníčkův centr do vápna dokázal šťastně kolenem zakončit bek Jiří Mlčoušek, který svému týmu vystřelil vydřené tři body. Nic na tom nezměnila ani ojedinělá akce domácích v nastavení, po které se domáhali penalty za údajný faul na upadnuvšího hráče, ale sudí rezolutně upažil. Šance Štěpánkovic vzaly tudíž za své.

Zdroj: fotbalunas.cz

Hodnocení trenéra:

Zápas se mi hodnotí těžce, jelikož jsme nedokázali navázat na předchozí zápas. Přestože jsme nastoupili proti kvalitnímu soupeři, tak je škoda a mrzí mě, že jsme si na domácí půdě nedokázali vytvořit vážnější šanci. Několikrát během utkání nás podržel brankář Lukovics, bohužel jsme ke konci zápasu zaspali jednu standartní situaci, ze které jsme inkasovali, ale v celkovém součtu si šel soupeř víc pro vítězství než my.

Číslo utkání: 2024810A2A0301. Rozhodčí: Tabášek Kamil – Minich Marian, Chýlek Martin. Hřiště: Štěpánkovice - tráva. Diváků: 200.