Sokol ŠtěpánkoviceVítkovice B
– : –
ne 22. 9. 2024 15:30 @ Štěpánkovice - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 8. kolo
94_20240919_090114.jpg

Muži "A": TJ Sokol Štěpánkovice - MFK Vítkovice "B"

V šestém mistrovském utkání přivítáme nováčka z Vítkovic.

V šestém mistrovském utkání tohoto ročníku přivítáme nováčka soutěže MFK Vítkovice "B". Zápas se odehraje v neděli 22.9. od 15.30 hod. Vítkovice "B" odehrály pět mistrovských utkání. Zatím to vypadá na spanilou jízdu, kterou narušila ve čtvrtém kole remíza na domácím hřišti proti dalšímu nováčkovi soutěže Budišovu nad Budišovkou (4-4). Jinak ostatní čtyři kola Vítkovice "B" zvítězily. Nejprve v prvním kole vyhrály 1-0 v Oldřišově. Ve druhém kole hrály  na domácím hřišti, na kterém přivítaly mužstvo Mokrých Lazců a vyhrály 5-3. Ve třetím kole zajížděly do Strahovic, kde vyhrály 2-1. Ve čtvrtém kole se zrodila první bodová ztráta, již ve zmiňovaném utkání s Budišovem nad Budišovkou a poslední hraný zápas vyhrály v Chlebičově 5-1. Po pátém kole je nejlepší střelec Vítkovic "B" hráč Bilyamin Abdullahi, který stihl dát sedm branek a také je v průběžném pořadí na prvním místě v této statistice v soutěži. Na druhém střeleckém místě je Adam Antonín, který střelil dvě branky.

Vítkovice "B" v minulém ročníku hrály 1.B třídu skupinu "B", ve které obsadily první místo o dvanáct bodů před mužstvem ze Záblatí. Získaly 61 bodů a skoré měly kladné a to konkrétně 72:24. Bilance zápasů byla následující 19x vyhrály, 4x remizovaly, a 3x prohrály.

Rozhodčí: Dabrowski Artur – Urbánek Aleš, Lojek Jakub. Hřiště: Štěpánkovice - tráva.

Sponzor utkání: Hospoda Sněhurka

Přijďte podpořit naše áčko a pomoci ukončit bodovou šnůru soupeře.