Související zápas

TJ Sokol Štěpánkovice
Sokol ŠtěpánkoviceStrahovice
0:1
ne 20. 10. 2024 14:30 @ Štěpánkovice - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 12. kolo

Muži "A": TJ Sokol Štěpánkovice - Strahovice

Domácí prohra.

Do 13 minuty jsme měli převahu a díky tomu jsme si vytvořili několik šancí. Bohužel se žádná šance neujala a z prvního ohrožení naší branky ze strany hostů dostáváme branku 0-1. Do konce poločasu se hra vyrovnala, kdy se hrálo po 16tky. Ve druhém poločase se hra obou týmu nezměnila. Hrálo se většinou po 16tky s několika málo šancemi na obou stranách. Tento zápas byl spíše remízovým.

Hodnocení trenéra:

Musím se opakovat, ale momentálně nás sráží neproměňování šancí a soupeř nás potrestal z jediné vážnější akce za celý zápas. Jinak dnešní utkání nabídlo více urputného boje než fotbalové krásy a nezbývá nic jiného než poblahopřát soupeři k výhře. Bohužel nám se momentálně lepí smůla na paty a doufám, že dnešním zápasem jsme si vybrali kalich hořkosti až do dna a že v posledních třech utkání již neodejdeme poraženi.