Sokol ŠtěpánkovicePíšť
2:2(Poločas: 0:2)
ne 11. 8. 2024 17:00 @ Štěpánkovice - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 2. kolo
31_20240805_115322.jpg

Muži "A": TJ Sokol Štěpánkovice - TJ Slavia Píšť

V prvním mistrovském utkání přivítáme na svém hřišti tým TJ Slavia Píšť v 17:00.

V prvním mistrovském utkání v tomto ročníku mělo naše áčko zajíždět do Píště, ale v Píšti mají velkou událost, jako každoročně hojně navštěvovaný odpust, tak nakonec se odehraje zápas na našem hřišti.

Píšť v minulém ročníku nastupoval jako nováček soutěže a tuto těžkou pozici zvládl na jedničku, kdy po 26. kolech skončil na krásném čtvrtém místě, když chyběl pouhý bod k tomu, aby skončil na bronzové pozici. Jeho bilance v minulém roce byla následující 13x se radoval z vítězství Píšť, 8x se radoval z vítězství soupeř Píště a 5x se Píšť rozešel se soupeřem remízou. Konečné  brankové skore měl Píšť kladné a to 57:46. Nejvyšší výhra Píště se zrodila hned v prvním kole, kdy vyhrál na domácím hřišti 5-0 nad Velkými Heralticemi. Nejvyšší prohra 0-4 přišla paradoxně hned ve druhém kole na venkovním hřišti ve Staré Bělé.

V minulém ročníku jsme první utkání v podzimní části odehráli na domácím hřišti, kdy jsme vyhráli 2-0. Bylo to naše první vítězství v soutěži, na které jsme čekali do osmého kola. Odvetný zápas v jarní části soutěže jsme odehráli v Píšti, kde jsme zvítězili 3-1 a to byla zase jediná výhra na hřišti soupeřů v minulém ročníku.

Příprava našemu soupeři vyšla, kdy v prvním přípravném utkání porazili na domácím hřišti mužstvo z Petřkovic 4-2 a ve druhém přípravném utkání porazili mužstvo Kozmic opět na domácím hřišti 3-2.

Rozhodčí utkání:  Robenek Bohumil – Chlebovský Bohumír, Porubek Václav

Sponzor utkání: Libor Tyleček "z Píště" - rozhovor najdete zde.

Přijďte podpořit naše áčko k prvním bodům v soutěži !!