Související zápas

TJ Sokol Štěpánkovice
Sokol ŠtěpánkovicePíšť
2:2(Poločas: 0:2)
ne 11. 8. 2024 17:00 @ Štěpánkovice - tráva, ČPP I.A třída mužů sk.A - 6. liga, 2. kolo

Muži "A": TJ Sokol Štěpánkovice - TJ Slavia Píšť

Muži "A" remizovali s Píšti 2-2

Štěpánkovice v derby přivítaly ambiciozní celek Píště, který od úvodních minut diktoval tempo hry a navíc záhy odskočil do vedení. Domácí defenzíva totiž špatně dostoupila osamoceného Šece, který dorazil do sítě standardku Štefka 0-1. Právě standardní situace Štefka a Kyselého dělaly Štěpánkovicím obrovské potíže. Hosté zvýraznili svůj náskok po rohu Kaluži, kdy se míč svezl na hlavu Hudeczka, který skoroval do protipohybu golmana Lukovicse 0-2. Domácí tým působil v prvním poločase až moc zakřiknutě a směrem dopředu vůbec nic nepředvedl. Teprve po změně stran přišlo jisté oživení zásluhou čerstvého Stromského. Ten přespurtoval hostující obranu a dával míč pod sebe, kde dobíhající Huber pohodlně uklízel míč do opuštěné klece 1-2. Šírek Stromský navíc dalším únikem vykartoval zkušeného Hanuse, který musel předčasně pod sprchy, a Píšť kvůli tomu dohrávala v deseti lidech. Z následného přímého kopu protáhl Grigarčík svalstvo golmana Chvěji. Také hosté si vypracovali zajímavé šance. Ze standardky Štefka či úniku Šece se dalo rozhodně něco vytěžit, leč nestalo se. A jak se říká známe pořekadlo, nedáš dostaneš. Štěpánkovický kapitán Heider zastavil rozvíjející se akci soupeře a nakopl míč dopředu, kde si výborně vyhověli Stromský s Grigarčíkem 2-2. Domacím narostla křídla, takže v závěru mohli skore otočit. Nejprve těsně minul kasu Stromský a Hrbáč si následně vylámal zuby na Chvějovi. Píšť tak musela být nakonec ráda, že si na svůj odpust odvezla aspoň bod za remízu.

51. Huber Marek, 77. Grigarčík Michal - 7. Šec Martin, 39. Hudeczek Kristian

Rozhodčí: Robenek Bohumil – Chlebovský Bohumír, Porubek Václav. Hřiště: Štěpánkovice - tráva. Diváků: 315.

Hodnocení utkání trenérem Vítem Axmannem:

Musím se opakovat, ale zase zápas dvou poločasu kdy jsme do prvního poločasu nevstoupili vůbec dobře a působili jsme ospalým dojmem. Do druhého poločasu jsme udělali změnu kdy nastoupil po zranění Filip Stromský a naši hru výrazně oživil. Škoda neproměněných šancí na závěr utkání kdy jsme mohli zápas zlomit na naši stranu, ale bod musíme brát za výkon v prvním poločase za druhý poločas kluci zaslouží pochvalu.