Sokol ŠtěpánkoviceKravaře
38_20240812_110058.jpg

POHÁR - MUŽI: "O POHÁR MĚSTA OPAVY", čtvrtfinále

Štěpánkovice - MFK Kravaře

Ve čtvrtfinále o pohár města Opavy přivítáme ve středu 14. srpna od 17:00 hodin účastníka krajského přeboru MFK Kravaře, které v letošním ročníku chtějí atakovat nejvyšší příčky. Po odehraných dvou kolech jsou na prvním místě, kdy si nejprve poradili na domácím hřišti s Krásným Polem a zvítězili 7:1. Ve druhém kole Kravaře hráli opět doma a zvítězili nad Brušperkem 3:0. V následujícím kole krajského přeboru hrají Kravaře v Heřmanicích.

Kravaře v prvním kole poháru města Opavy měli volno, jako naši muži a nastoupili až ve druhém kole, kdy vyřadili jednoznačně mužstvo Opabrumu 23-0. Vítěz středečního utkání narazí v semifinále poháru na vítěze zápasu Darkovice-Oldřišov "B".

Poslední náš vzájemný zápas je docela čerstvý, kdy jsme hráli s Kravařemi přípravný zápas na tuto sezonu ve Strahovicích a prohráli jsme 1-5.

Rozhodčí: Tomeš Vítězslav – Hladík Miroslav, Thiemel Karel.

Sponzorem utkání:  Martin Wihoda - Okna a stínící technika

V tomto zápase si budete moci vsadit na konečný výsledek bez prodloužení v PALTIPU.