Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

|

18. kolo | neděle 17.04.2022, 16:00
 

FC Vřesina - TJ Sokol Štěpánkovice

3:0

1:0

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

Fotbalisté Vřesiny nepřipustili v zápase se Štěpánkovicemi překvapení a zvládli i třetí jarní souboj, díky čemuž zůstavají nadále stoprocentní. Štěpánkovice bez zimních posil se drželystatečně jen první poločas, pak už dominovala domácí Vřesina.


Ačkoliv se oba týmy nacházely před utkáním na zcela odlišných pólech tabulky, na předvedené hře to nebylo v první půli příliš znát. Chvílemi byly hostující Štěpánkovice dokonce fotbalovější, jak to např. dokládaly úvodní minuty duelu, kdy se Skroch dvakrát ocitl v palebné pozici a donutil brankáře Simkaniče k zákrokům na roh. Aktivní hra hostů domácí Vřesinu zaskočila. Jenže do zápasu ji dostali sami hosté po naprosto zbytečném faulu ve středu hřiště. Standardku rozehrával Antonín Hruzík, jenž přesným centrem ve vápně našel Nováka a ten hlavou otevřel skóre – 1:0. Zápas byl i nadále vyrovnaný, hrál se fotbal nahoru dolů, ovšem bez větších brankových příležitostí.

 

Leč marná snaha, hosté se porazili sami po individuálních chybách. Další z nich přišla zkraje druhé půle, kdy štěpánkovický Novák ztratil balón, domácí Wilk podnikl kontr a při centru do vápna trefil ruku Heidera, za což se pískala penalta. Tu proměnil exekutor Tomáš Hruzík – 2:0. Od té doby existovalo na hřišti už jen domácí mužstvo, které soustavný tlak korunovalo třetím gólem. Čerstvě vystřídaný Strohalm usměrnil míč potřetí do sítě po pěkné souhře spoluhráče Wilka, čímž stanovil konečnou podobu výsledku na 3:0. Štěpánkovice herně nepropadly, ale na Vřesinu to tentokrát bodově nestačilo.Ohlasy k zápasu

FC Vřesina
Petr Dombrovský (trenér): "Nebylo to jednoduché utkání. Náš dnešní soupeř navzdory oslabení, kdy mu chyběly klíčové posily, sehrál velmi kvalitní zápas, byl houževnatý a dlouho s námi držel krok. My jsme po pomalém rozjezdu postupně převzali iniciativu a ve druhé půli to už odehráli jak potřebovali. Dovolím si touto cestou vyzvednout chování hostujícího trenéra. Nestává se mi až tak často u týmů z Prajzské, aby za mnou někdo přišel a třeba i po prohraném zápase si seriózně potřásl rukou a kamarádsky popovídal o zápasu. Dnes jsem to mohl zažít a tohoto jednání si vážím."

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim (trenér): "Navzdory porážce jsme sehráli docela dobrý zápas. Hlavně první poločas byl slušný, kdy si dovolím říci, že jsme byli chvílemi i trochu lepší. Rozhodně jsme herně nepropadli, ale prakticky jsme se porazili sami po zbytečných hrubkách. Ve druhé půli ukázal soupeř svou kvalitu a po zásluze zvítězil."

 
RSS
Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert      
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"