Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

|

8. kolo | sobota 24.09.2022, 15:30
 

Krásné Pole - TJ Sokol Štěpánkovice

1:2

1:1

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

Fotbalisté Štěpánkovic to s nováčky soutěže umějí. Poté, co po dvou předešlých výhrách vstali z popela, vyšlápli si v sobotu i na lídra soutěže z Krásného Pole a připsali si nečekaný skalp. A byť domácí tým z Ostravy úpěnlivě dobýval štěpánkovickou tvrz, pokořit se ji nepovedlo, z čehož se urodila první porážka v sezóně.


Smažík se trefil z vlastní poloviny

Domácí Krásné Pole mohlo jít do vedení ihned po několika vteřinách, kdy Zábranský přesnou uličkou vybízel do zakončení Ševčíka, toho však vychytal brankář Lefenda. Domácí byli zpočátku aktivnější, ale dlouho nedokázali na hosty vyzrát. To se povedlo až po necelé půlhodině, kdy souboj štěpánkovického obránce s domácím Ožvoldou posoudil rozhodčí jako penaltový a Ševčík s nabídnutou šancí nepohrdnul – 1:0. Dlouho se však Ostravané z vedení neradovali. Hostující Smažík si vzpomněl na okamžik z loňského Eura a zahrál si na Patrika Schicka, když ještě z vlastní půlky dalekonosným pokusem překonal vyběhnuvšího brankáře Tichého – 1:1. 

Štěpánkovice ubojovaly těsnou výhru

Štěpánkovice měly povedený vstup do druhé půle. Stromský potáhl míč po pravé straně a přihrál po sebe na Grigarčíka, který nadvakrát propálil Tichého – 1:2. Hosté se pak soustředili na poctivou obranu a tento úkol se jim podařilo realizovat. I když po hodině hry nabídli ještě jeden únik rychlonohému Ševčíkovi. Jenže ten s nabídnutou příležitostí nenaložil vůbec dobře a místo zakončení se mu míč zamotal mezi nohy. Krásné Pole mělo i nadále herní převahu, ale na dobře připravenou taktiku Štěpánkovic vyzrát nedokázalo. Hosté naprosto dokonale uzamkli prostor ve vápně a nedovolili Ostravanům dostát se na dostřel brány. Nakonec i s vypětím všech sil své vedení uhájili a uštědřili domácímu Krásnému Poli první porážku v sezóně.  

 

 Ohlasy k zápasu

TJ SOKOL Krásné Pole
Pavel Válek (trenér): "Těžko soudit, jak by se utkání vyvíjelo, kdybychom hned v 1. minutě proměnili velkou tutovku. Asi by to soupeřům překřížilo plány na jejich urputnou defenzívu. Musím ale uznat, že Štěpánkovice byly dnes na nás dobře připravené, hrály agresivně a my se neuměli proti nim prosadit. Bohužel ta porážka jednou přijít musela."

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim (trenér): "Dnes musím své kluky pochválit za skvělý výkon. Bylo to velmi těžké utkání, ale my se na soupeře velmi dobře připravili. Vše, na čem jsme se před utkáním v šatně domlouvali, to jsme po taktické stránce zvládli. Tudíž jsem přesvědčen, že naše dnešní vítězství je zasloužené."

 
RSS
Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert      
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"