5. kolo | neděle 29.08.2021, 16:30 | Sokol Štěpánkovice

TJ Sokol Štěpánkovice - FC Vřesina

3:4

2:3

Branky: 14. Samson, 42. Krzisch, 68. Kožušník - 11. Kroupa, 19. Kozelský, 26. Hruzík, 90. Jaroš

Žluté karty: 46. Stromský, 71. Kožušník - 47. Kroupa

Červené karty: 76. Kožušník

Rozhodčí: Chlebovský - Robenek, Barčík

Diváci: 140

TJ Sokol Štěpánkovice: Lukovics - Tomíček, Samson, Heider, Novák - Liška, Grygarčík P., Kufka (77. Kufka) , Krzisch - Grigarčík M.(85. Benek), Kožušník

FC Vřesina: Matula - Kozelský (51. Hloušek), Majkut, Wilk (84.Wilk), Novák, Hruzík A., Chobot, Hruzík T., Hruzík A., Jaroš, Kroupa (70. Richtár)

Ohlasy

Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic„Narazili jsme na velice kvalitního soupeře. První poločas nám bohužel příliš nevyšel, když mi Vřesina připadala mnohem živější. Pomohl nám až gól do šatny a po přestávce už jsme hráli výborně. Zaslouženě jsme vyrovnali, jenže potom přišel zkrat Kožušníka. O remízu jsme přišli v poslední minutě, což je kruté.“

Petr Dombrovský (trenér)Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas. Domácí hrají silový fotbal, na který jsme se připravovali. Povedl se nám vstup do zápasu, ale domácí krásnou brankou vyrovnali. Nás to, ale nepoložilo a dokázali jsme o dva góly odskočit. Asi nás to moc uklidnilo a po školácké chybě, kdy nám nejmenší hráč na hřišti dal hlavou branku, domácí snížili. Posadilo je to na koně. Po přestávce se hrála vyrovnaná partie. Domácí pak vyrovnali po chybě Jaroše. Najednou byl nerozhodný výsledek, ale domácí se nechali vyloučit a zatáhli se před své vápno. Posledních dvacet minut se tak hrálo na jejich půlce. My jsme přežili klinickou smrt, když nás v poslední chvíli zachránil Tonda Hruzík. V poslední minutě opět rozhodl Jaroš, který se tak vykoupil za předchozí chybu. Vyhrál šťastnější tým.

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"