Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

|

6. kolo | neděle 11.09.2022, 16:00
 

TJ Sokol Štěpánkovice - FC Kozlovice

4:2

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

Svěřenci trenéra Harazima si pořádně oddechly, když v nedělním důležitém souboji přehráli fotbalisty z Kozlovic. Ti sice byli po celý zápas fotbalovějším mužstvem, ale zradila je finální fáze. Za to domácím aktérům pro tentokrát vycházelo vše nač sáhli a do čeho kopli. I díky výborné produktivitě si Štěpánkovice dokráčely k první letošní výhře. 


Domácí měli povedený start do utkání
Štěpánkovice měly povedený start do utkání, když si hned v úvodní čtvrthodince vypracovaly důležitý dvoubrankový náskok. Po přesném postranním centru Nováka a následném závaru ve vápně otevřel skóre zápasu Josefus – 1:0. I z dalšího protiútoku dokázaly Štěpánkovice vytěžit maximum. Opětovný centr z pravé strany, tentokrát z kopačky Lišky, usměrnil Grigarčík hlavou k tyči a bylo to rázem o dvě branky – 2:0. Kozlovice se nepoložily a postupem času převzaly iniciativu plně na své kopačky. Svůj soustavný tlak gradovaly po půlhodině hry kontaktní brankou, když Václavík zahrával rohový kop a po odraženém míči se opřel do míče Martin Krpec – 2:1. 

Kozlovice dominovaly, ale branky střílel soupeř
Hosté i nadále na hřišti dominovali, ale domácí obranný val statečně odolával. Po určité pasáži, kdy se hralo jen na polovině Štěpánkovic, odhodlala se domácí ekipa podniknout pěkný protiútok od vlastní brány, hezká mezihra mezi čtyřmi hráči doputovala až do vápna, kde si Josefus pro změnu zahrál na nahrávače a připravil snadnou trefu nekrytému Smažíkovi – 3:1. Hosté přispěchali s bleskovou reakcí. Nejprve Pavel Krpec vystihl špatnou rozehrávku domácí obrany a pádil si to sám na bránu, ovšem v koncovce vyhořel na brankáři Lefendovi. Nicméně vzápětí za pár minu se už Kozlovice radovaly. Opět to bylo po rohovém kopu, když domácí obrana odvrátila Václavíkův nákop pouze na hranici vápna, kde už číhal připravený Bednář a přízemní ránou k tyči snižoval – 3:2. Jenže veškeré naděje na bodový zisk hostů utnula individuální akce Hrbáče, který přešel přes tři protihráče a naservíroval pojišťovací trefu Smažíkovi – 4:2. V závěru zápasu tekly trochu emoce, hostující Pavel Krpec po faulu v nepřerušené hře zbytečně oplácel a vyfasoval červenou kartu. Štěpánkovice tak uštědřily soupeřům pořádnou lekci z produktivity.

 
RSS
Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert      
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"