Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

|

9. kolo | neděle 02.10.2022, 15:00
 

TJ Sokol Štěpánkovice - TJ Ludgeřovice

1:1

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

Štěpánkovice šly po pěkné akci do vedení

Ludgeřovice přicestovaly na horkou půdu do Štěpánkovic s cílem co nejdříve prolomit neprostupný domácí obranný val, aby mohly vzápětí diktovat tempo hry a nutit soupeře hrát otevřený fotbal. Nicméně tyto vyhlídky se nenaplnily a Štěpánkovice opět spoléhaly na svou osvědčenou taktiku. Dobrá defenzíva a účinnost smrtících brejků opět přinesly své ovoce. Rychlý protiútok začal u obránce Nováka, který přesným centrem do vápna našel Lišku a ten nesobecky vracel pod sebe a připravil úvodní trefu hlavičkujícímu Grigarčíkovi – 1:0. Ludgeřovice po inkasované brance začaly více tlačit. Do vápna Štěpánkovic létal jeden míč za druhým, ale domácí obrana pracovala velmi zodpovědně. A tak největší nebezpečí pro ni znamenaly standardní situace soupeře jako přímý kop Rodka, který orazítkoval levou tyč domácí brány. Do poločasu mohl vyrovnat David Zbořil, ale ve své šanci proti Lukovicsovi neuspěl. 

 

Ludgeřovice vyrovnaly a málem i vyhrály
Hostující kanonýr se zapsal do střelecké listiny až po necelé hodině hry. To už soustavný tlak Ludgeřovic gradoval a byla jen otázka času, kdy to hostům konečně vyjde. Střela Fojtíka zpoza vápna rozezvučela břevno a z následné dorážky uklízel míč do sítě právě kanonýr David Zbořil – 1:1. Tentýž hráč se pak prodíral vápnem do zakončení, ale domácí obrana jej důrazně zastavila. Hosté se marně dožadovali penalty u rozhodčího, stejně jako o několik minut později domácí strana červené karty pro brankáře Hájka, který dle jejich verze likvidoval šanci Hájka už mimo povelený prostor. Samotné rozuzlení zápasu měl na kopačkách opět David Zbořil, který odmítl nabídku za tři body. Běželo už nastavení, když Pěntka patičkou připravil svému parťákovi tutovku, ale ten trefil pouze břevno. Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim (trenér): "Dneska to bylo velmi těžké utkání, protože stál proti nám kvalitní soupeř. Ludgeřovice byly určitě fotbalovější, ale my pro změnu zase více bojovnější. Za skvělý kolektivní výkon chci týmu poděkovat a bod si určitě zasloužíme. Rozhodčí si dnes vybral slabší chvilky. Zatímco nám prošel faul na Zbořila ve vápně, jim bylo odpuštěno vyloučení brankáře, který zahrál rukou mimo povolený prostor. Navzdory těmto připomínkám ale bod bereme."


TJ Ludgeřovice
David Zbořil (útočník): "Dnes se mi zápas hodnotí velice těžko, protože jsme tady ztratili dva body. Soupeř nechtěl hrát otevřený fotbal, zatímco my ano. Bohužel jsme nechali domácí tým vstřelit gól z ojedinělé šance, zatímco my se na branku nadřeli. Dnes jsme opět neproměnili spoustu šancí. Ve druhém poločase jsme navíc měli kopat penaltu, protože soupeř mi svými kolíky skočil na lýtko. Ale vymlouvat se na rozhodčí nebudu. Zápas beru na sebe, protože jsem dvakrát netrefil prázdnou bránu. To je hlavní důvod, proč odjíždíme pouze s bodem."

 
RSS
Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert      
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"