Partneři klubu

Generali

Spokojení klienti Záleží nám na tom, abychom znali názory našich klientů, a proto se o ně aktivně zajímáme.

17_20240625_202323.jpg
Navštívit web partnera

Denně pracujeme na tom, abychom nabídli řešení a postupy, díky nimž nás klienti budou vnímat jako spolehlivého partnera v pojišťovnictví, který je bude provázet celý jejich život. Navíc jako jediná pojišťovna na trhu zveřejňujeme klientská hodnocení a názory na webu.

Pojištění pro každého

Jsme univerzální pojišťovnou, která nabízí profesionální a praxí prověřená řešení pro široké spektrum klientů – od běžných lidí, drobných živnostníků, přes malé a střední podniky až po velké společnosti nebo města a obce. Díky možnosti připravit pojištění plně odpovídající potřebám klienta si u nás vybere opravdu každý.

Rychlá a profesionální likvidace škod

Při řešení malých ale i rozsáhlých škod dokážeme spolehlivě obstát. Využíváme jak rozsáhlé zkušenosti našich odborníků, tak nejmodernější technologie. Díky tomu dokážeme 85 % škod na automobilech vyplatit do dvou dnů po dodání relevantních dokumentů. V pojištění majetku 95 % škod vyplatíme do 5 dní od dodání potřebných dokladů.