Partneři klubu

Lepaso.cz

Specializujeme se na prodej moderních dekorací, floristickych produktů a textilní galanterii pro různé segmenty zákazníků.

5_20240607_143806.png
Navštívit web partnera

Rozšiřujeme nabídku o další produkty, jelikož po zkušenostech a impulsech našich zákázníků jsme si uvědomili, že produkty z těchto odvětví jsou si vzájemně propojeny a společně vytvoří ještě intenzivnější zážitek. Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Nabízíme více než 20000 produktů v různých variantách, které jsou dovážený z různých kontinentů a zemí. Jedná se například o Čínu, Indie, Itálie, Polsko, Německo.

Vaše objednávky se snažíme expedovat druhý den po přijetí objednávky, kterou Vám potvrdíme emailem. Navíc při objednávce nad 2000 Kč s DPH je doprava zdarma. Dopravní společnosti, se kterými spolupracujeme dodají balíky po celé České a Slovenské republice. Objednávku si také můžete po domluvě vyzvednout v odběrném místě, které najdete zde. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.

Každý měsíc pro Vás připravujeme NOVINKY, které společně s ostatními články nebo blogem můžete sledovat i na našem Facebooku.

Nakupovat u nás je zábava!