Partneři klubu

Ohnemto.cz

Vítejte u Ohnemto, kde tradice klempířského řemesla a moderní technologie jdou ruku v ruce.

24_20240731_204042.png
Navštívit web partnera

Jmenujeme se Martin a Marek a naše cesta začala jednoho podzimního večera u šálku kávy a plánů, jak zlepšit svět stavebnictví. Měli jsme společný sen: přiblížit řemeslnou kvalitu a odborné znalosti všem, kdo mají odvahu a chuť si stavět sami.

Naše firma, Ohnemto, je příběhem dvou přátel, kterým nebyla cizí práce rukama a kteří se rozhodli, že klempířské prvky na míru nemusí být luxusem pro vyvolené. Chceme, aby byla kvalitní střecha dostupná každému, kdo má chuť a odhodlání si ji položit vlastníma rukama.

Naši ideální zákazníci jsou kutilové a stavebníci svepomoci – lidé, kteří v sobě mají vášeň pro tvorbu, pro objevování nových dovedností a pro radost z práce dokončené vlastním úsilím. Chceme oslovit každého, kdo se nebojí výzev a kdo si cení kvality a přesnosti.

Co nás dělá unikátními? Přistupujeme ke každému projektu individuálně, s otevřeným srdcem a pevnou rukou řemeslníka. Máme technologie, které umožňují vyrobit klempířské prvky na míru přesně podle vašich potřeb a specifikací. Naše online konfigurace vám umožní snadno a rychle objednat vše, co potřebujete, přímo z pohodlí vašeho domova.

Proč si vybrat právě nás? Protože rozumíme tomu, že střecha není jen ochrana domu, ale také koruna, která dotváří jeho charakter a duši. A protože víme, že každý detail je důležitý, nabízíme osobní přístup a podporu během celého procesu – od výběru materiálu až po finální instalaci.

V Ohnemto nejste jen zákazníci, jste součástí naší komunity nadšenců a kreativců, kteří chtějí vytvořit něco trvalého a krásného. Připojte se k nám a dejte svému domu to nejlepší – protože si to zasloužíte.

S ohnivým pozdravem, Martin a Marek