Partneři klubu

Security

Společnost SECURITY SUPPORT a.s. vyvíjí hlavní podnikatelskou činnost v oblasti technického zabezpečení komerčních objektů, rodinných domů, bytů.

21_20240625_203755.png
Navštívit web partnera

Instalujeme vnitřní i vnější zabezpečovací systémy, které doplňujeme kamerovým systémem s připojením na pult centrální ochrany.

Provádíme poradenskou a konzultační činnost v oblasti bezpečnostních informačních technologií, vzdělávání pracovníků v různých oblastech týkajících se bezpečnosti, zejména úniku firemních dat, protikorupční opatření a jiné.

Management společnosti tvoří zkušení profesionální pracovníci pohybující se v oblasti bezpečnosti více jak 18 let.

Společnost SECURITY SUPPORT a.s. je rozdělena do jednotlivých DIVIZÍ podle konkrétních činností a zaměření.