Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
5. kolo | neděle 04.09.2022, 16:00
 

TJ Sokol Kozmice - TJ Sokol Štěpánkovice

6:1

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

První poločas nabídl pěkný útočný fotbal

Nicméně úvod zápasu měly Lazce famózní, protože hned z úvodní akce dokázaly Galvasem otevřít skóre – 0:1. Hostující kanonýr pak přidal i druhý přesný zásah, když si ve správný čas naběhl na přesnou uličku Wojnara a pěkně obstřelil brankáře Lefendu – 0:2. Domácí Štěpánkovice se dostaly zpět do zápasu až v samém závěru utkání. Střelu Grigarčíka dokázal Minarčík ještě vyrazit, ale na dorážku Smažíka byl už krátký – 1:2. V naprosto stoprocentní šanci pak pohořel Peterek, když si to pádil sám na gólmana a mohl se ho zeptat, na kterou stranu to chce. Minarčík však uhájil vedení svého týmu.

Lazce přežily tlak domácích a poté udeřily
I vstup do druhé půle vyšel lépe domácím, kteří své soupeře zatlačili a nebyli daleko od vyrovnání. Střelu Machaly zastavila tyč a hlavičku Grigarčíka lapil skvělým zákrokem Minarčík. Hosté trpělivě vyčkávali a dočkali se. Po rychlém kontru pláchl po pravé straně Šimeček, nahrál do středu hřiště Wojnarovi, který nádhernou ránou z pětadvaceti metrů vrátil hostům klid na kopačky – 1:3. Jeho trefa by určitě uspěla v hitparádě víkendových branek. Definitivní pojistku přidal po individuální akci Moša, který si poradil s dvěma beky a střelou nadvakrát propálil Lefendu – 1:4. Pro domácí Štěpánkovice to byla krutá porážka, ale úspěchy píšou ti, kteří dokážou své šance proměňovat.Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim (trenér): "Zápas se mi hodnotí velmi rozporuplně. Vůbec jsme nezachytili úvod zápasu, ve kterém jsme dvakrát inkasovali. Ke konci první půle přišlo naše oživení, pomohla nám branka a miska váh se začala překlápět na naší stranu. Jenže totálně jsme doplatili na naší střeleckou nemohoucnost. Kdybychom proměňovali šance, mohli bychom klidně vyhrát 6:4, ale to je to kdyby. Lazce naopak do čeho koply, to jim tam spadlo."

FK Sokol Mokré Lazce
Pavel Galvas (útočník): "Měli jsme výborný vstup do zápasu, kdy jsme si vypracovali dvoubrankové vedení a zápas vcelku kontrolovali. Jenže pak jsme domácím darovali zbytečnou branku a dostali je na koně. Štěpánkovice nám pak dost zatápěly, ale my naštěstí jejich tlak ustáli. Odpor jsme zlomili, když Petr Wojnar trefil třetí branku. Pak už jsme si zápas pohlídali.

 
RSS
Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert      
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"