Změny ve vedení klubu

19.02.2024 | Marie Slaná

V únoru proběhla valná hromada, kde došlo k pár změnám. Protože stávající předseda Radek Stoczek se rozhodl na svou funkci rezignovat, tímto mu moc děkujeme za odvedenou práci, kterou za ta léta na Sokolu odvedl a do budoucna přejeme hlavně hodně zdraví a úspěchu v dalších aktivitách. Novým předsedou byl zvolený Martin Lukovics – dlouholetý brankář Štěpánkovic a od letošní sezóny i trenér těch nejmenších fotbalistu.

Být ve funkci předsedy není nic jednoduchého a někdy i ze sebelepší myšlenky může vzniknout nedorozumění či nepochopení ostatních. Každý, kdo někdy byl v nějaké vedoucí funkci, ví, že to není nic lehkého a tak přejeme Martinovi hlavně pevné nervy a ať tuto práci vykonává jak nejlépe umí. Kolem sebe bude mít i vícečlenný výbor, který se pro následující volební období bude skládat z 11 členů. Jen pro nástin pár „jiných zápasu“ s kterými se bude muset vedení Sokola utkat:

- vybudování náhradního tréninkového hřiště s umělou trávou, na kterém už se pracovalo za minulého vedení.

- pokračování ve vylepšování celkového zázemí TJ Sokol Štěpánkovice.

- pokračování v dobrých výsledcích ve všech fotbalových kategoriích.

- pokračování v pořádání turnajů přípravek, sportovní slavnosti nebo mše svaté na hřišti.

- pomalé připravování na oslavu 100let výročí založení Sokola ve Štěpánkovicích, které bude za 3 roky.

- a další věci, které si zatím vedení TJ Sokol Štěpánkovice nechá pro sebe.

Od vás fanoušků očekáváme plné hřiště nejen na domácích zápasech, kdy i v této situaci, kdy je „A“ mužstvo na konci tabulky, tu vaši podporu plně cítíme. Za to vám moc děkujeme a věříme, že i nadále „palestinskému fotbalu“ zůstanete věrni a budete jej podporovat nejen na mužské úrovni, ale i ve všech ostatních kategoriích.

Partneři TJ SOKOL Štěpánkovice:
Obec Štěpánkovice     GENERALI pojišťovna
DEMOSAN                  Klimatizace - tepelná čerpadla V. Obrusník
Lepaso.cz                    MK úklidy
BU1                             Zámková dlažba - Kurka, Melecký, Lenert
Střechy - TKP              Hospoda "U Eriška a Messiho"