5:3(1:1)
pá 16. 8. 2024 18:00, Přípravné utkání muži

Dorost nestačil na muže "B"

Dorost - Muži "B" 3:5

Po prvním poločase byl ještě výsledek nerozhodný 1-1, kdy se za muže trefil Josefus a za dorost Hanzlík. Ve druhém poločase začali lépe dorostenci, kdy se nejprve trefil Stehlík 2-1 a na 3-1 zvyšoval Hanzlík. Bohužel pro dorost to bylo vše, co dokázali vsítit do branky. Potom začali úřadovat muži "B", kdy na 3-2 snižoval Liška a  posléze vyrovnával Husovský na 3-3. Čtvrtou branku střelil Josefus  3-4 a poslední hráč, který se trefil do branky byl opět Liška. Utkání mezi dorostem a Muži "B" vyznělo lépe pro muže v poměru 5-3.

Muži "B" již tuto neděli od 10.00 hod. hrají své první soutěžní utkání a to v nedalekých Kravařích, kde se střetnou s místním béčkem. Dorost v neděli od 13.30 hod. odehraje další přípravné utkání a to proti Komárovu.