TJ Sokol Štěpánkovice
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
MENU
Klub
Informace o klubu
Vedení klubu
Sídlo klubu
Trenéři
Ke stažení
Hospoda na hřišti
PALTIP
Historie klubu
A-muži
B-muži
Mládež
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
Školička
Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek
FanZóna
Facebook
Fanshop
Instragram
Legendy
Twiter
YouTube
Média
Fotogalerie
Zpravodaje
Sokol v TV
Sokol v novinách
Vstupenky
Návštěvní řád
Vstupenky
Pernamentky
Partneři
Kontakty
Články
Klub
Informace o klubu
Vedení klubu
Sídlo klubu
Trenéři
Ke stažení
Hospoda na hřišti
PALTIP
Historie klubu
A-muži
B-muži
Mládež
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
Školička
Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek
FanZóna
Facebook
Fanshop
Instragram
Legendy
Twiter
YouTube
Média
Fotogalerie
Zpravodaje
Sokol v TV
Sokol v novinách
Vstupenky
Návštěvní řád
Vstupenky
Pernamentky
Partneři
Kontakty
Články
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Vedení klubu
Sídlo klubu
Trenéři
Ke stažení
Hospoda na hřišti
PALTIP
Historie klubu
A-muži
B-muži
Mládež
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
Školička
Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek
FanZóna
Facebook
Fanshop
Instragram
Legendy
Twiter
YouTube
Média
Fotogalerie
Zpravodaje
Sokol v TV
Sokol v novinách
Vstupenky
Návštěvní řád
Vstupenky
Pernamentky
Partneři
Kontakty
Články
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
B-Tým
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
B-Tým
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Klubové zprávy
-
včera v 18:15
Muži "B" - Výhra ve Strahovicích
Béčko deklasovalo Strahovice 7-0
Klubové zprávy
-
pá 6. 9. 2024
Muži "B" - Výhra se Sudicemi
Béčko vyhrálo kontumačně
Klubové zprávy
-
ne 1. 9. 2024
Muži "B": Výsledkový servis
3. kolo
Všechny články
B-Tým
2024/2025
Zobrazit soupisku
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
sobota
7. 9.
Strahovice "B"
Štěpánkovice "B"
včera v 16:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 6. kolo
0:7
včera v 16:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 6. kolo
sobota
31. 8.
Štěpánkovice "B"
Sudice
so 31. 8. 2024 16:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 5. kolo
3:0
kontumačně
so 31. 8. 2024 16:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 5. kolo
neděle
18. 8.
Kravaře "B"
Štěpánkovice "B"
ne 18. 8. 2024 10:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 3. kolo
2:6
ne 18. 8. 2024 10:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 3. kolo
Nadcházející zápasy
sobota
14. 9.
Štěpánkovice "B"
Bělá
so 14. 9. 2024 16:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 7. kolo
– : –
so 14. 9. 2024 16:00
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 7. kolo
neděle
22. 9.
Hněvošice
Štěpánkovice "B"
ne 22. 9. 2024 15:00
@
tráva, tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 8. kolo
– : –
ne 22. 9. 2024 15:00
@
tráva, tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 8. kolo
sobota
28. 9.
Štěpánkovice "B"
Šilheřovice "B"
so 28. 9. 2024 15:30
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 9. kolo
– : –
so 28. 9. 2024 15:30
@
tráva
,
III.třída sk.A muži - 9.liga, 9. kolo
III.třída sk.A muži - 9.liga
Název týmu
Z
Zápasy
Skóre
Body
1
Bolatice "B"
3
24:2
9
2
Štěpánkovice "B"
3
16:2
9
3
Darkovičky "B"
4
13:7
9
4
Kobeřice "B"
3
13:8
6
5
Kravaře "B"
3
10:9
6
6
Bělá
3
9:9
6
7
Šilheřovice "B"
4
10:13
6
8
Sudice
4
8:11
3
9
Hněvošice
2
3:6
3
10
Závada
4
6:12
3
11
Hať "B"
3
2:18
0
12
Strahovice "B"
4
3:20
0