14_20240709_131903.jpg

Muži "B" - proběhlo rozlosování podzimní části

Dnes proběhlo rozlosování okresních soutěží v kategorii mužů. Naše béčko v prvním kole zajíždí na horkou půdu do Kravař.

Dnes proběhlo rozlosování okresních soutěží v kategorii muži. Naše béčko v prvním kole zajíždí do Kravař, kde poměří sílí s místním béčkem. V dalším kole opět zajíždí na venkovní zápas a to do Hatě, kde se utká s béčkem. První zápas sezony na domácím hřišti odehraje naše béčko až ve třetím kole, kdy přivítá áčko ze Sudic. V dalším kole zajíždí do Strahovic, kde sehraje utkání s místním béčkem. V pátém kolem přivítá naše béčko tým Bělé, který přijede se svým áčkem. V šestém kole si kluci zajedou do Hněvošic, kde se utkají s místním áčkem. V dalším domácím utkání přivítají naši kluci tým béčka ze Šilheřovic. V osmém kole čeká béčko zápas v Bolaticích s místním béčkem. Závada "A" k nám dorazí v dalším devátém kole, kdy bude chtít obrat o body naše kluky. V posledním zápase podzimu na venkovním hřišti si naši kluci zajedou pro body do Darkoviček, kde je přivítají hráči místního béčka. Poslední kolo přivede na naše hřiště Kobeřice "B", které si to rozdají o poslední body podzimu. Konkrétnější informace naleznete po kliknutí na rozlosování.