2:6
ne 18. 8. 2024 10:00 @ tráva, III.třída sk.A muži - 9.liga, 3. kolo

Muži "B" - Vezou vítězství z Kravař

Béčko "vykradlo" Kravaře

Kravaře, které měli postupové ambice, tak hned v prvním zápase zaváhály. Již v 6. minutě jsme se dostali do vedení, kdy první branku střelil Slivka 0-1. Mnoho času neuplynulo, již v 17. minutě zvyšujeme na 0-2 brankou Pfeilera. Snížení Kravař zařídil kapitán Ohřál ve 33. minutě 1-2. Ve 42. minutě se opět trefil Slivka 1-3. Ještě do poločasu jsme se trefili jednou a to brankou z penalty, kterou proměnil Josefus ve 44. minutě 1-4. První poločas pro nás byl poločasem snů. Druhý poločas jsme nezačali moc dobře, ale to se dalo čekat, že nás Kravaře přitlačí. Již ve 47. minutě  se kopala penalta  proti našemu mužstvu, kterou s přehledem proměnil náš bývalý hráč Seibert 2-4. Z počátečního tlaku Kravař to bylo vše. Hra se uklidnila a branky přicházely až na konci zápasu, kdy nejprve v 82 minutě nádhernou střelou přibližně ze 60 metrů překonal brankáře Kravař Josefus 2-5 a poslední šancí zápasu proměnil v náš prospěch Husovský v 89. minutě 2-6.

Gratulujeme našemu béčku k prvnímu vítězství a předvedené hře a bojovnosti. Další zápas odehraje naše béčko opět u soupeře a to v Haťi.

Číslo utkání: 2024815A2A0306. Rozhodčí: Pavelek Karel. Hřiště: tráva. Diváků: 120.