20_20240715_113134.jpg

Muži - začátek letní přípravy

Muži začali přípravu na novou sezonu v minulém týdnu dobrovolným tréninkem.

Jelikož čas je neúprosný a běží rychleji než by jsme někdy chtěli, tak nám na dveře ťuká nová sezona. Proto již minulý týden 12.7. zahájili přípravu naši muži. Tréninky budou probíhat 3 krát týdně. Během přípravy na novou sezonu nás čekají dvě přípravné a jedno pohárové utkání.

Během letní přestávky odešli tito hráči: z áčka Lukáš Nevřela, Tomáš Seibert a z béčka Lukáš Peterek. Všichni jmenovaní odešli do nově vzniknutého mužstva Kravaře "B". Děkujeme jim za reprezentování našeho sokola a přejeme jim mnoho úspěchu ve svém novém týmu, ale až od druhého kola soutěže :-) Příchody k týmu mužů jsou zatím vnitřního charakteru, kdy z dorostu přecházejí k mužům tito hráči: Michal Stuchlík, Tomáš Tomíček a Jakub Hanzlík. Přejeme jim až se jim daří i v kategoriích mužů a hlavně až je fotbal pořád baví. O eventuálních posilách z řad jiných mužstev nyní probíhají jednání.

První přátelské utkání odehrajeme v Kobeřicích a to 23.7. v 18.hod. proti domácím. Ve druhém utkání nastoupíme 28.7. v 17.30 hod. ve Strahovicích proti Kravařím a potom nás již čeká "generálka" před prvním mistrovským zápasem soutěže a to pohárové utkání proti Slavii Opava, které se bude hrát na našem hřišti 4.8. v 17.30 hod.