13_20240702_204655.jpg

Rozlosování okresního kola poháru

Bylo rozlosováno okresní kolo poháru mužů a dorostu.

Bylo rozlosováno okresní kolo poháru v kategoriích muži a dorost. Štěpánkovice jsou přihlášeny v obou kategoriích. Oba naši zástupci jsou nasazeni až ve druhém kole. Ve druhém kole okresního poháru mužů narazíme na družstvo Slavie Opava. Zápas by se měl hrát v termínu: 4.8. v 17. hod. v Opavě. Vítěz tohoto zápasu pravděpodobně narazí na tým z Kravař, který je také nasazený až do druhého kola a sehraje utkání se Závadou. Náš dorost se ve druhém kole utká s týmem Bolatice "A" na domácím hřišti a předběžný termín utkání je stanoven na 4.8. ve 14:45 hod. Vítěz tohoto zápasu pravděpodobně narazí na tým z Kobeřic, který je také nasazený až do druhého kola, ale musí si ještě počkat na soupeře, který vzejde ze zápasu prvního kola Bolatice "B" - Oldřišov.