Zobrazeno 1 až 10 z celkem 21 článků.

Muži "B" - odložený zápas

Muži "B" neodehrají dnešní zápas v Bolaticích z důvodu nepříznivého počasí. O termínu zápasu budete informování.

Hospoda uzavřena

Z technických důvodů je dnes Hospoda na Hřišti UZAVŘENA. Děkujeme za pochopení.

Starší přípravka odloženo

Starší přípravka dnešní domácí zápas proti Kobeřicím neodehraje z důvodu nepříznivého počasí. Náhradní termín: 17. 9. 2024 16:30 hod.

Muži "B" - zrušený zápas

Zítřejší zápas se Sudicemi je zrušen. Důvodem je nemožnost soupeře k zápasu nastoupit. Náhradní termín se bude řešit nebo může dojít také ke kontumaci ve prospěch našeho mužstva.

Dorost - odložený zápas

Dorost si tento týden nezahraje. Jejich soupeř Hať/Darkovice požádal o přeložení utkání. Soupeři bylo vyhověno.

Muži "B" - odložený zápas

Muži "B" si tento týden nezahrají. Jejich soupeř Hať "B" požádal o přeložení utkání. Soupeři bylo vyhověno.

Dorost dnes zrušen

Dnešní utkání dorostu je zrušeno z důvodu nezpůsobilého terénu.

Pozor změna !!! První kolo muži "A"

Pozor změna !!! První kolo muži "A" odehrají na domácím hřišti 11. 8. 2024 v 17:00 proti Píšťi. Píšť požádal o změnu pořadatelství zápasu.

Pohár dorostu - pozor změna!

Pohárové utkání dorostu mezi domácími Štěpánkovicemi a hosty z Bolatic A se nebude hrát v neděli 4. 8., ale ve středu 7. 8. od 17.00 hodin na našem hřišti.

První trénink ml. přípravky a školičky

První trénink pro ročníky 2016 a mladší ( školička, ml. přípravka) proběhne 14.8. od 16. hod. Přihlašujte se prosíme v aplikaci EOS. Děkujeme.