Zobrazeno 11 až 20 z celkem 21 článků.

První trénink žáků

Informace pro rodiče bývalých hráčů starší přípravky, nynějších hráčů mladších žáků (ročník 2013). První trénink žáků je tento pátek 26. 7. od 16:30 hodin na hřišti TJ Sokol. Bližší informace se dozví od trenérů.

Muži - „O pohár města Opavy“

!!!Pozor změna hrajeme doma!!! Pohár FAČR – okresní kola „O POHÁR MĚSTA OPAVY“: Slavia Opava – Štěpánkovice neděle 4.8.2024 v 17:30 hod. hřiště ŠTĚPÁNKOVICE = změna pořadatelství.

Přípravné utkání v rámci sportovní slavnosti

Přijďte se podívat na sportovní slavnost do Kobeřic a to konkrétně v sobotu. Kdy na slavnosti v 15. hod. odehrají své utkání naši starší žáci proti místním z Kobeřic a po tomto zápase tj. v 16.30 hod. odehrají zápas naši dorostenci s místním dorostem.

Přípravné utkání starší přípravky

Starší přípravka odehraje svůj první přípravný zápas v nové sezoně v Chuchelné 21.7. ve 14.00 hod.

Mladší MINI 1+4 sk. A

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naše mladší přípravka bude mít za soupeře tyto týmy: 1.Bolatice, 2.Hněvošice, 3.Kobeřice, 4.Mokré Lazce, 5.Oldřišov, 6.Rohov, 7.Strahovice, 8.Chlebičov.

Starší MINI 1+5 sk. A

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naše starší přípravka bude mít za soupeře tyto týmy: 1.Bolatice, 2.Kobeřice, 3.Kravaře, 4.Mokré Lazce, 5.Rohov, 6.SFC Opava "A", 7.Štítina.

Mladší Žáci 1+7 sk. A

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naši mladší žáci budou mít za soupeře tyto týmy: 1.Bohuslavice, 2.Háj ve Slezsku / Mokré Lazce, 3.Kozmice, 4.Píšť, 5.Služovice / Oldřišov, 6.Strahovice, 7.Šilheřovice / Markvartovice.

Starší Žáci 1+8 sk. A 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naši starší žáci budou mít za soupeře tyto týmy: 1.Bohuslavice / Píšť, 2.Hať, 3.Chuchelná, 4.Chvalíkovice, 5.Mokré Lazce, 6.Pustá Polom, 7.Velké Hoštice / Chlebičov, 8.Vřesina, 9.Darkovice.

Dorost - OPD sk. A 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Náš dorost bude mít za soupeře tyto týmy: 1. Bohuslavice/Píšť, 2. Bolatice "B", 3. Háj ve Slezsku, 4. Hať, 5. Chuchelná/Strahovice, 6. Oldřišov/Služovice.

Muži "B" - III. třída, sk. A 2024/25

Proběhlo rozdělení družstev v okresních soutěžích. Naši Muži "B" budou mít za soupeře tyto týmy: 1. Bělá, 2. Bolatice "B", 3. Darkovičky "B", 4. Hať "B", 5. Hněvošice, 6. Kobeřice "B", 7. Kravaře "B", 8. Strahovice "B", 9. Sudice, 10. Šilheřovice "B", 11. Závada.